energie a její síla


Životní energie – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-1

Tento otisk přináší do života velkou životní energii na zdolání všech překážek, které vám vstupují do cesty.

Životní energii hlídá 15 andělů, kteří mohou pomoci získat velkou životní energii.

A těchto 15 andělů se žádá právě o životní energii.

Doba: 2 hodiny

Dar energie – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-2

Chtěli byste si přitáhnout to dobré, předávat energii, přijímat jen tu krásnou, pozitivní a byli chráněni před negativní energií, zlobu, závistí? Chtěli byste svou energii používat ve svůj prospěch při plnění vašich nejtajnějších přání? Pak vám mohu tuto moudrost předat a naučit vás toto vše.

Doba: 2 hodiny

Očištění od negací – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-3

Negace můžeme si přivodit sami svým myšlením, nebo je na nás někdo může "hodit". Pak zdánlivě nedaří se nám v životě, něco si blokujeme, nemáme náladu, upadáme do depresí a do myšlenek, že vše je zbytečné. Nechte se očistit od těchto negací, by vám nezasahovali do života, aby se vaše aura prosvětlila a rozzářila.

doba: 2 hodiny

restart – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-4

Potřebujete restart v životě, ale sami si na něj netroufáte? Nebo si neumíte zvolit svou prioritu v životě? Možná jen se bojíte vydat na jinou cestu a nechat vše za sebou. Podíváme se, kde potřebujete restart a společně zmáčknete to magické tlačítko, abyste se hnuli z místa a netrápili se.

Doba: 2 hodiny

Vyčištění rodu – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-5

Andělé spojí se s vaším rodem po mužské i ženské linii, rozprostřou problémy v každé linii, abychom společně mohli na tom pracovat a uzavřít a odevzdat překážky nastolené ve vaší rodině.

Doba: 2 hodiny

zapouzdření – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-6

Nedaří se vám, a vy marně hledáte důvod svých problémů a situací, které vstupují vám do života? Dokážete se pozitivně nastavit, ale trvá to vždy jen chvíli, a jste zpět tam, kde jste byli? Pak můžete zvolit zapouzdření, kdy nastavíme vás na lepší cestu a zapouzdříme, abyste zase nesklouzli do chmur a nepříjemných situací.

Doba: 2 hodiny

Nastavení spirály života – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 36-7

Tato služba je zaměřena na nastavení spirály života.

Do spirály našeho života uchytává se vše, pozitivní i negativní, a vrací se nám to s velkým efektem - slova, myšlenky, emoce i naše jednání.

V nastavení spirály uvolňují se emoce, naučíte se odstranit negativní emoce a posílit ty pozitivní.

Někdy se točí obráceně a negativních emoci nedokážeme se zbavit. Toto nastavení otáčí spirálu života a připraví ji na vysílání pozitivních myšlenek, emocí, jednání.

Pokud jste toto podstoupili v uplynulém roce, pak můžete využít přídavné spirály (níže), ta se používá pouze pro vyladění spirály života.

Doba: 3 hodiny

Vyladění spirály života – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 36-8

Tato služba je zaměřena na vyladění spirály života. Pokud jste tedy absolvovali základní spirálu života a potřebujete ji vyladit, pak můžete využít tuto službu.

Ladí se stejně jako nastavení, tedy:

Do spirály našeho života uchytává se vše, pozitivní i negativní, a vrací se nám to s velkým efektem - slova, myšlenky, emoce i naše jednání.

Ve vyladění spirály uvolňují se emoce, naučíte se odstranit negativní emoce a posílit ty pozitivní.

doba: 3 hodiny

prozáření energie – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 36-9

Andělé prozáří vaší energii, naučí vás s ní pracovat tak, aby plnila svou skutečnou funkci, tedy byste s touto energií dosáhli toho, co chcete. Někdy určitou energii máme u sebe, jen s ní neumíme pracovat. Pokud je slabá, nebo naopak hodně silná, může způsobovat v našich životech disharmonii, pak těžko dosahujeme toho, co jsme si předsevzali. Někdy stačí ji jen prozářit a nastavit správným směrem.

doba: 2 hodiny