dům bez duchů


Hodně z Vás se mě ptá, jak vyčistit dům od duchů a negativní energie. Tak malý návod Vám sem dám, používám ho pouze u sebe doma, jinde samozřejmě volím metody podle situace. Ale toto může vyzkoušet každý sám. Nejen, že se pročistí dům nebo byt od negativní energie, ale také se provoní. Jsou vůně, které duchům zkrátka příliš nevoní, zato andílci je milují. A čím víc andílků doma máte, tím čistější domov získáte.

Začneme trošku větším úklidem. Už jsem několikrát psala o tom, že negativní energie se drží v rozích nábytku, tedy čím kulatější nábytek, tím lepší. Ale je mi jasné, že moderní nábytek je samá ostrá hrana, nebo spíš pravý úhel. Ale zpět k úklidu. Duchové milují prach a nepořádek. Tam se jim dobře daří. Není ale reálné udržet pořádek bez každodenního úklidu. Pokud však nežijete svůj život jen úklidem, nebo i když ano, můžete zkusit tento malý trik na duchy.

Nejprve je třeba utřít všude prach a vytřít. Místo jarové vody nebo vody s desinfekcí si udělejte odvar z křišťálu, rozmarýnu a vody. Převařte konvici vody (většinou stačí 1 litr), a nalijte na 50 g rozmarýnu. To si připravte večer a nechte do rána louhovat. Nezapomeňte tam vložit alespoň jeden křišťál, pokud je pravý, tak se vám s ním nic nestane.

Ráno začněte úklidem, úklid je vhodné nechat na sobotu, kdy mají duchové největší aktivitu. Tento litr rozmarýnové křišťálové vody si rozdělte na počet kbelíků, které použijete na prach a vytírání. Obecně stačí jeden kbelík čisté teplé vody na jednu místnost. Máte-li třeba 5 místností, je třeba si rozmarýnovo-křišťálovou vodu rozdělit na 5 částí. Před použitím ale vyndejte křišťál, opláchněte ho a uložte. Vodu poté sceďte, ať tam nemáte smítka rozmarýnu.

Až budete mít vše uklizeno (nezapomeňte ani na okna a dveře), připravíte si skleničku s rozmarýnem, vodou a solí, kdy dáte lžíci rozmarýnu a lžičku mořské soli. Toto neceďte, ale dejte ke vstupním dveřím (když se k nim postavíte čelem, tak by měla být sklenička umístěna napravo. Skleničku tam nechte 24 hodin a pak můžete vylít do záchodu a spláchnout. A máte hotovo. Pro dokonalou očistu toto můžete opakovat vždy jednou v měsíci.