duchovno

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


Vůně ducha – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-1

Je možné, že mě kontaktuje někdo z druhé strany? Je možné, že mě kontaktuje zemřelý rodič nebo příbuzný? Co po mně chce? Mám si na něco dát pozor? Proč cítím nebo ucítím jeho vůni? Chtěl by mi dát nějakou rodu do života? Jak s ním mohu komunikovat? Přijde za mnou ještě v budoucnu?

doba: 42 minut

cesta mým životem – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 7-2

Co na své cestě zažiji? Kudy se mám vydat, po jaké cestě? Co bych měl na své cestě dokázat? Mám dostatek sil to zvládnout? Kam na své cestě dojdu?

doba: 30 minut

Co je mým úkolem? – 390 kč ú 19,50 €

objednací kód: 7-3

Jaký vztah je mi předurčen? Jaké zaměstnání je mi předurčeno? Jaká finanční situace je mi předurčena? Jaké poslání je mi předurčeno? Jaký život je mi předurčen?

doba: 30 minut

čtyřlístek pro štěstí – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-4

Kde potkám své štěstí? Která oblast mého života potřebuje štěstí? Jaká příležitost ke štěstí se mi nabízí? Co mi brání ve štěstí? Čím přináším štěstí ostatním? Co nebo kdo potřebuje štěstí víc než já? Jakou silnou stránku nebo talent mám použít pro své štěstí?

doba: 42 minut

duchovní cesta – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 7-5

Co mi má být prozrazeno? Jak se zdokonalit na své duchovní cestě? Jak mít velkou sebedůvěru na této cestě? Kam se dostanu na této cestě? Jak probudit své schopnosti?

doba: 30 minut

duchovní poslání – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 7-6

Co jsem za člověka po duchovní stránce? Jaký je můj úkol v tomto směru? Co vše jsem schopen dokázat? Na jakou úroveň se mohu dostat? Jaké překážky mě čekají? Co můžu získat tímto posláním?

doba: 36 minut

duchovno člověka – 1872 kč / 93,60 €

objednací kód: 7-7

Temperament: Co v sobě nosí? Jak moc je náruživý? Co ho dokáže vytočit? Nad čím dokáže mávnout rukou? Jak se staví k povinnostem? Charakter: Jaké má špatné vlastnosti? Jaké má dobré vlastnosti? Jak vychází s druhými lidmi? Jak vnímá sám sebe? Jak se staví k práci? Jak se dokáže včlenit do společnosti? Osobnost: Jak se dokáže postavit k problémům? Jak pracuje se svým svědomím, má nějaké? Trápí ho svědomí kvůli něčemu? Dokáže se rozdělit s ostatními, nebo je to sobec? Dokáže ustoupit? Dokázal by se obětovat, kdyby to bylo k dobru?Schopnosti: Na co má nadání? Jaký talent mu byl dán do vínku? Jak je na tom s inteligencí a jak jí dokáže použít? Vůle: Jak pevnou vůli má, pokud mu o něco skutečně jde? Umí se rychle rozhodovat, nebo mu to trvá déle? Jak moc dbá na detaily, jak moc je důsledný? Dokáže ustoupit ze svých požadavků?

doba: 144 minut

intuice a trpělivost – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-8

Na jaké úrovni je má intuice? Dokážu správně poslouchat vedení andělů? Kolik andělů je v současné době u mě? Jak žádat je mohu o zvýšení své intuice? Jak pracovat s intuicí? Mám více přemýšlet o svých zamýšlených krocích? Jak se projevuje má intuice? Který anděl mě nyní nejvíce doprovází mým životem?

Doba: 48 min

Jaké mám schopnosti? – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 7-9

Dostal jsem do vínku nějaké nadpřirozené schopnosti? Co přesně se ve mně skrývá? Jsou některé schopnosti, které se mohu naučit? Mohu tyto schopnosti využít pro své štěstí? Mohu svými schopnostmi pomáhat ostatním? Jak bych mohl své schopnosti posilovat?

doba: 36 minut

mé napojení na anděly – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-10

Kolik andělů mám v současné době u sebe? Jak je mám požádat o pomoc? Jaké znamení si s nimi mám sjednat, abych rozuměl jejich odpovědím? Jakým způsobem jsem schopný komunikovat s anděly? Jaké je v současné době mé duchovní napojení? Co mám udělat pro zvýšení tohoto napojení? V čem mi mohou andělé pomoci? Co za to ode mě budou žádat?

doba: 48 minut

nastavení – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-11

Co skutečně očekávám od života, třeba i to, co vnitřně cítím, ale nevím to zatím? Co skutečně mohu dostat v oblasti lásky? Co mohu získat v oblasti práce? Jakým způsobem mi jsou nastaveny finance? Co bych mohl pro změnu v životě udělat? Jaké změny bych mohl ve svém životě dovolit? Potřebuje můj život restart? Povede se mi pak lépe, než doposud?

doba: 48 minut

nebezpečí a překážky – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 7-12

Jaké překážky mě na mé cestě čekají? Jakým způsobem se s nimi vypořádat? Jak je lze obejít? Jaké nebezpečí mé překážky způsobí? Jaké nebezpečí je na mě připraveno? Jaký druh nebezpečí jsem si zavinil sám, a jak se mu vyhnout? Jak docílit toho, abych si nepřidával překážky do svého života? V jakém období mám hledat moment, který způsobuje překážky nyní v mém životě? Jakým způsobem se dá pracovat na tomto období nyní, abych předešel překážkám, které se mi postavili do cesty?

doba: 54 minut

nepřátelé – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-13

Mám mnoho nepřátel? Chystají na mě něco, co bych měl vědět? Jakým způsobem se k tomu postavit? Proč, nebo co, vedlo tyto lidi k nepřátelství? Mohu to nějak napravit, pokud je chyba u mě? Pokud to řešit nebudu, jak to dopadne? Pokud to řešit budu, jak to dopadne? Jsem já pro někoho nepřítel?

doba: 48 minut

období duše – 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 7-14

Duše jarního období Jak vzkvétá nyní moje duše? Čím ji mohu pomoci vzkvétat? Co mohu udělat pro svůj úspěch v životě? Duše letního období Jaké dary mi přináší duše? Jaké štěstí mi vstupuje (nebo brzy vstoupí) do života? Co bych mohl pro své štěstí udělat? Duše podzimního období Jaké překážky mi vstoupí do života? Jak se s nimi poprat, co udělat? Zůstanou u mě dlouhý čas, nebo je překonám v krátké době? Duše zimního období Co dělat, když nemám náladu ani sílu něco dělat? Proč mi toto období vstupuje do života? Jak na sobě nejlépe pracovat?

doba: 72 minut

pochopení současného života – 780 kč / 39 €

objednací kód: 7-15

Jak starou duši mám? Co jsem vykonával za profesi? Jaký člověk jsem byl? Měl jsem někdy nějaké významné postavení? Měl jsem děti? V jakých dobách jsem žil? Byla seslána nějaká osobní, rodinná kletba? Působí na můj život rodinná karma? Musím si odpykat nějaký trest v tomto životě? Potkal jsem svého osudového partnera v některém z mých minulých životů?

doba: 1 hodina

pozemská cesta životem – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-16

Kdo jsem, co jsem za člověka? Jaký mám úkol na tomto světě? Kam směřuji a kam bych měl dojít? Jaký je můj hlavní úkol, jaké je mé poslání? (zvolte oblast, jinak obdržíte úkol, který se ukáže) Co dělám v životě špatně? Po jaké cestě bych se měl vydat? Na co si mám dát pozor?

doba: 42 minut

poznej sám sebe – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-17

Co o sobě vím, jaké mám vlastnosti? Co o sobě nevím, nebo co nechci vědět? V čem jsem si se sebou jistý? Jak se dokážu rozvíjet? Čeho bych chtěl dosáhnout? Čeho mám dosáhnout? Čeho se bojím? Co mi osud přichystal?

doba: 48 minut

rekonstrukce života – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-18

Co dělám ve svém životě špatně? Jakého se držím životního programu nebo nastavení? Mohu tento program změnit? Mohu začít v oblasti práce znovu? Jaké směry se přede mnou otevřou? Mohu začít v oblasti lásky znovu? Jaké cesty se přede mnou otevřou? Jak se můj život změní, pokud projdu proměnou?

doba: 48 minut

schopnosti a prostředky – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-19

Jaké schopnosti jsem dostal do vínku? Jakým způsobem je mám využít ve svém životě? Co vše je třeba investovat do mých schopností? Jak pracovat na sobě nyní mám? Jakých výsledků mohu dosáhnout? Jakým způsobem získám prostředky na svůj vlastní rozvoj? Mohu využít schopnosti někoho jiného pro sebe? Mohu svými schopnostmi někomu pomoci?

doba: 48 minut

skon milované osoby – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-20

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

doba: 42 minut

spánek – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-21

Proč nemohu klidně spát, co mi v tom brání? Proč se budím ze spaní? Proč mám noční můry? Mám snad nemoc, o které nevím? Mám strach, který mi brání v klidném spánku? Jak si mám přivolat krásné sny? Mám změnit něco ve svém životě?

doba: 42 minut

správná cesta – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-22

přání - jak je reálné, nereálné, co přání chybí a co mu přebývá síla myšlenky, která byla s přáním vyslovena vyslyšení a v jaké míře jak ladí vaše přání s vámi a vaší budoucností co je třeba pro přání udělat co je třeba nedělat možné cesty k naplnění přání, včetně časových

doba: 42 minut

strašidelný dům – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 7-23

Co u nás doma přebývá? Kudy to přišlo? Kde se nachází vstupní brána? Kdo to vypustil? Jak se toho zbavit? Co dělat, aby se to nevrátilo?

doba: 36 minut

tajemství domu – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 7-24

Co je v domě, ve kterém žiji, špatně? Z jakého důvodu cítím energii tohoto domu? Co po mně dům žádá? Jakým stylem mohu plánovat rekonstrukci tohoto domu? Co by mi v rekonstrukci mohlo bránit ze strany tohoto domu? Jak mě dům vnímá? Mám tu nějaké nechtěné (neživé) obyvatele? Je zapotřebí prozkoumat historii tohoto domu, a pokud ano, tak proč? Sladím se s tímto domem, nebo budu nucen ho prodat?

doba: 54 minut

vedení a organizovanost – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-25

Jakou sílu v sobě uchovávám? Jaký jsem vedoucí pracovník nebo bych mohl být? Jak dobře dokážu využít logiku a myšlení? Jak velké je moje charisma a má sebedůvěra? Dokážu pracovat s disciplínou v sobě samém? Jak na sobě v tomto směru mohu ještě pracovat? Dosáhnu v životě velkých výsledků, pokud na sobě budu pracovat? Mohu stát v čele organizace nebo podniku?

doba: 48 minut

víra a příležitost – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-26

Jak velká je moje víra? Jak zvýšit svou víru mám? Jaké příležitosti vplují mi do života? V jaké oblasti jen sním? Jakým způsobem naplním své sny a touhy? Na co mám se nyní soustředit? Jak velký krok v mém životě mě čeká? Co mám nechat za sebou, co odstranit ze svého života mám?

doba: 48 minut

vyléčení smutku – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 7-27

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek, nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

doba: 42 minut

vztek a zklidnění – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 7-28

Co se děje s mou duší, že prožívám vzteklé momenty? Jakým způsobem se zklidnit před výbuchem? Jaký má moje vzteklost dopad na moje blízké? Je něco, co mě vždy podnítí ke vzteklosti? Je něco ve mně, co se mi nelíbí, a pak se takto chovám? Mám vyhledat odbornou pomoc? Na čem mám pracovat, aby se toto nestávalo? Proč jsem jako aprílové počasí? Jakou metodou si mohu pomoci sám?

doba: 54 minut

životní poslání – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 7-29

Jaké je mé životní poslání, čemu se mám věnovat? Co mohu udělat pro jeho naplnění? Budu k jeho naplnění potřebovat finanční prostředky? Jak moc se mi změní život, pokud se po této cestě vydám? Jak to změní život mých blízkých? Podpoří mě v tom rodina, nebo mi to budou ztěžovat? Proč jsem nenalezl ještě smysl svého poslání? Kdo mi v jeho plnění pomůže?

doba: 48 minut