duchovní mistr


Za svůj život potkáváme několik duchovních mistrů. Vstupují nám do života, aby poukázali na naše chyby. Tento mistr vám však neříká o vašich chybách, nechválí vás, ale dovede vás až na samé dno, abyste si uvědomili, co je ve vašem životě zapotřebí změnit.

Duchovní mistři se objevují ve všech oblastech našeho života. Nejčastěji to pocítíme v lásce. Ne nadarmo se říká, co tě nezabije, to tě posílí.

Potkáte partnera, do kterého se zamilujete. Je milý, pozorný, a vy jste s ním spojeni čím dál tím víc. Nedokážete si život bez něj představit. A v tuto chvíli odchází z vašeho života a nechává vás se zlomeným srdcem. Marně hledáte důvod, proč vás opustil. Dostáváte se až na samé dno svých sil a zdá se vám, že se nikdy nezvednete. Váš život bez něho pro vás nemá smysl.

Vstoupil vám do života, aby vás nasměroval na vaší, vlastní hodnotu. Vedle něj jste nebyli sami sebou, byli jste loutkami, které čekají na svého loutkoherce, až je povede. Nechtěli jste ho nahněvat tak jste dělali to, co jemu dělalo radost. Ale kde zůstala vaše radost? Kam se poděla? Vložili jste svůj život do jeho rukou, žili jste jeho životem. A on? Celou dobu vám ukazovat správnou cestu. No, dostal vás na samé dno, abyste si uvědomili svou vlastní hodnotu. Abyste svůj život změnili a nechovali se jako pejsek běhající za svým pánem a poslouchající jeho příkazy.

Pokud neuspěl, pak vplouvá vám do života další duchovní mistr. Děje se to tak dlouho, než pochopíte a vydáte se správnou cestou.

Přeji vám, abyste brzy našli sami sebe a prožili svůj život podle svých představ.