duchové sebevrahů


Toto je zvláštní sorta duchů, tzv. zatracených. Duše sebevrahů nenajdou dlouho klid, někteří nikdy. Mají svůj vlastní úkol a také si nesou utrpení předchozího života. Je to smutný příběh duchů, kteří nezvládli pozemský život a rozhodli se vzít svou smrt do svých rukou.

Svou smrt máme předurčenou, čas máme předurčený. Smrt přirozenou cestou. Tito duchové se však rozhodli jít proti osudu a vlastnímu plameni svíčky, kterou násilím sfoukli a tím se dostali do pasti nespočetných muk. Jejich svíčka je částečně shořelá, částečně celá. Jejich duše nemůže domů, k ostatním duším, a tak zůstává na Zemi. Tito duchové zjevují se vždy po dobu jedné hodiny, v hodině své smrti. Jen tato jedna hodina znamená hodinu osvobození od muk, které zažívají.

Mají za úkol dívat se na své utrpení předchozího života znovu a znovu, přebývají u lidí, kteří se rozhodují ukončit svůj život stejným způsobem. Mají za úkol jim pomáhat a rozmluvit jim to. Je to pro ně velice složitý úkol, neboť takových lidí musí najít 333, po celém světě. Teprve pokud se jim podaří obrátit tyto lidi na víru života, na vážení si svého života, ať je jakýkoliv, mohou odejít domů.

Je složitější tyto duchy očistit od jejich prokletí, avšak ne nemožné. Pokud udělá takovýto duch nějakou záslužnou službu, pak vyrovná se to deseti zachráněným lidem. Tedy pak zbývá vymyslet pro ně takové úkoly, aby mohli odejít domů.