duchové a zvířata


Je zajímavé pozorovat zvířata, když se setkají s duchy. Měla jsem tu čest být v přítomnosti různých zvířat při čištění domů a bytů, tak o tom také něco málo napíšu z vlastních zkušeností.

Začnu asi psem, kdy Coffyho beru někdy s sebou, když je to vhodné, zvláště do větších nemovitostí, většinou opuštěných majiteli. Dříve jsem brávala i Eríska, ale jak stárne, tak ho vlivu duchů nechci vystavovat.

Tedy pejskové všeobecně, je jedno, jaká rasa to je, všichni pejskové dokážou vycítit i vidět duchy, i když se traduje, že je nevidí, ale pravda to není. Není to jen o cítění, ale i o vidění.

Pejskové často štěkají do jednoho místa, kde se duch zdržuje nejčastěji, a to bez zjevné příčiny. Čím víc zlý duch doma přebývá, tím více nejen štěkají, ale také cení zuby. Tak poznáte, zda vám duch chce ublížit, či nikoliv. Pokud máte doma hodného ducha, jen do místa často štěkají, a to zejména večer nebo v noci. Pokud je to duch rodinný, tedy duch člena vaší rodiny, tak do toho místa jen často koukají. Někteří pejskové, zvláště menší rasy, nebo pejskové, kteří se hodně bojí, reagují zcela jinak, a to tak, že do té místnosti odmítají vstoupit, ať se jedná o dobrého nebo zlého ducha.

Kočičky také dobře reagují na přítomnost duchů, i když těm hodní duchové nevadí, nereagují na ně vůbec. Zlý duchové jim vadí, proto se často ježí, vydávají syčivé zvuky a dívají se přesně do místa, kde se duch nachází.

Hadi reagují po svém, přestávají jíst, když je vezmete z terária ven, tisknou se k vám, nebo naopak se snaží odplazit zpět do terária, do bezpečí. Chřestýši ještě mrskají svým ocáskem, jako při potencionálním nebezpečí. Ale ty u nás chová málokdo.

Hlodavci na duchy nereagují vůbec, ty je nevidí ani neslyší.

Želvy jsou zcela jiná kategorie, ty umí vstřebávat negativní energii, proto pokud máte doma ducha, téměř vždy vám želva onemocní nebo uhyne. A to i přes veškerou vaši péči.

Ostatní druhy, jako gekonci, chameleoni a jim podobní plazi na ně nereagují vůbec nijak. Těm prostě duchové nevadí. Navíc je ani nevidí, ani neslyší.

Pokud se takto vaše zvířátko, ať již máte jakékoliv, nechová, a vy máte přesto pocit, že něco s vámi žije, pak se jedná o vybitý nebo přebitý dům, tedy jedná se pouze o energii, která váš dům obklopuje a prostupuje. Zde tedy neposíláme pryč duchy, ale čistíme celý prostor od těchto energií.