datel


Usadí-li se nám na zahradě datel, nemáme jen ve svém revíru nemocný strom, ale také naše tělo či duše je nemocná.

Je poslem archanděla Rafaela, archanděla léčení. Je vhodné posadit se a přemýšlet o svém dosavadním životě, o tom, co vás dlouho trápí, neboť toto vše vám ukazuje nejen vaše tělo, ale tu zprávu přinášejí vám také andělé.

Možná vám někdo nesedí, cítíte k tomuto člověku negativní emoce, pak ozývá se váš žaludek, pokud je to někdo v práci, pak může se o slovo hlásit žlučník. Ledviny mohou pobolívat, pokud máte problémy v lásce. Příkladů je nespočet, hledejte tedy ten svůj.

Najděte nemocný orgán a hledejte příčinu. Na to přesně upozorňují andílci skrze datla ve vaší blízkosti. Možná se trápíte něčím, co je již dávno mrtvé, zbytečné. Může to být člověk, nebo jen nějaká situace.

Rafael může vám pomoci s léčením, ale pokud bude vaše mysl zaměstnána tím, co vás trápí, nemůže vám pomoci, nebo pomůže jen krátkodobě. Pokud nebude zpracován problém, nemocný orgán ozve se znovu. Co skutečně trápí vaší duši?

Položte si tuto otázku, a zkuste si na ní odpovědět.

Možná se jen obklopujete negativní energií, která vám neprospívá. Nebo máte z něčeho strach, a tento strach obklopuje vás a brání příchodu věcí příjemných.

Jistě ale nejste v naprosté pohodě, něco vás stahuje dolů, a na toto vás datel upozorňuje. Tak, jako datel vyzobává škůdce ze stromů, je třeba zbavit se škůdců vaší duše a mysli.