cvrček


Cvrček je velice zvláštní a podle mého i dosti ošklivý tvor. Už jen spatřit ho je umění, natož ho mít doma. Vyhledává temné kouty, stejně jako my zalézáme do temného kouta, když se bojíme. Stejně jako on, i my toužíme po samotě, nebo potřebujeme v současné chvíli samotu.

Možná jsme moc plaší a netroufáme si, nebo se bojíme nepřátel, kteří mohou zaútočit v jakékoliv chvíli, když to čekáme nejméně. Možná je na čase vystrčit také drápky, a začít se bránit.

Poselství cvrčka je však obšírnější, než by se mohlo zdát. Upozorňuje nás na možná zdravotní rizika, jako je salmonela nebo bakteriální onemocnění. Toto je hodně blízko a my bychom si měli dávat větší pozor na nákazu. V dnešní době to může být také znamení covidu nebo jiné bakteriální infekce, kterou již máme v sobě, a postupně se nám tam roztahuje a probouzí.

Dalším poselství je parazitování někoho na nás. Ne všichni tedy v našem okolí jsou k nám upřímní, někteří jen využívají naší důvěry nebo pohostinnosti, proto je dobré tohoto záškodníka odhalit a poslat ho co nejdále od nás pryč.