cestování v čase


Cestovat v čase se dá pomocí astrálních cest a posílání zpráv do budoucnosti. Proč ale nejde poslat zprávu do minulosti? Lze cestovat do minulosti? To jsou otázky, které mnoho mých klientů trápí.

Cestovat do minulosti pochopitelně možné je. Astrální cestování má mnoho dimenzí, mnoho světů, a minulost do nich také patří. Je třeba si uvědomit, pokud cestujeme do minulosti, cestuje pouze naše duše. Žádná událost se v minulosti nedá měnit, ani navrátit tímto způsobem někomu život nebo změnit typ jeho smrti. Co je mrtvé, zůstává mrtvé. A minulost je něco, co odešlo, vyčpělo, umřelo. Nic v ní není živé. Ano, můžeme do ní cestovat a podívat se na nás samé v určitém časovém období, pokud se motáme v kruhu a nevidíme z něj cesty ven. Můžeme se podívat na chybu, kterou jsme udělali a pochopit svou nynější situaci. Nelze v ní však nic měnit. Jsme tam jako diváci za velkou skleněnou zdí. Kdo tvrdí, že minulost změní při cestě do ní nebo jakýmkoliv jiným způsobem, ten Vám lže. Minulost si můžeme představit třeba jako strouhanku. Víme, že to byla houska, ale tu samou housku, kterou bývala, z ní už nikdy neuděláme. Můžeme ji použít pro novou housku, která bude mít jinou budoucnost než ta předešlá, a jejíž minulost začíná v době, kdy se stvořila. Stejně tak při cestě do minulosti můžeme tvořit svou lepší budoucnost, ale to, co se stalo, už vrátit nemůžeme. A nemůžeme do minulosti poslat nic, ani věc, ani vědomí, ani vzkaz. Žijeme teď a tady, s láskou, radostí i bolestí. Vše je třeba přijmout.

Když čtete tento článek, také již pochází z minulosti. Už před vteřinou to byla minulost. Můžeme ho upravit? Ano, nyní i kdykoliv v budoucnosti. Kdo čte nyní tuto verzi, nemůže toto přenést o pár dní zpět a měnit. Může to změnit teď, něco ubrat, něco připsat, a pokud se tak stane, v příští minutě mohou další lidé číst tento článek poté upravený, ale ten, kdo to četl v minulosti, četl to ve formě staré.

Skutečně mě nežádejte o vstup do minulosti s přáním něco změnit, skutečně to možné není. Co by se stalo, kdyby to skutečně možné bylo? Chod osudu všech lidí na Zemi by se změnil. Každý z nás je součástí jednoho celku zvaného lidstvo. Proto změnil by se osud a život náš všech, a to k horšímu. Vzbuďte mrtvé a smrtí se Vám odvděčí. Minulost je také mrtvá.

Budoucnost je zčásti daná a z části si ji tvoříme sami. Tam se nedá také nic měnit v tomto čase, ale dá se tam poslat zpráva, kterou obdržíte ve chvíli, kdy tato budoucnost nastane. Této zprávě zpravidla hned neporozumíme, ale postupem času Vám bude dávat smysl. Může to být zpráva stará den, nebo třeba půl století. I do budoucnosti tedy dá se cestovat, avšak i toto má svá omezení. Můžeme se podívat do budoucnosti své cesty, Vašeho nastavení. Kupříkladu něco uděláme a to něco bude mít v budoucnu nějaký následek. Ať dobrý nebo špatný. Na tento následek lze se podívat. Pokud to něco ještě neuděláte, zvažujete to udělat, pak tato budoucnost ještě není, neotevřela se. Budoucnost je vždy odrazem naší volby, našeho rozhodnutí. Teprve ve chvíli, kdy člověk něco udělá, začíná tvoři budoucnost tohoto činu i svého života. Budoucnost se tím začne probouzet k životu.