cestování a dovolená

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


cesta do zahraničí – 624 kč / 31,20

objednací kód: 4-1

Daleko nebo blízko? Která destinace bude bezpečná? Jakou mohu volit? Mohu vycestovat na více dnů nebo třeba jen na týden? A proč? Užiji si tuto dovolenou, nepřihodí se nic zlého? Pokud ano, na co si mám dát pozor? Čekají mě na ni nějaké překážky? Vrátím se v pořádku domů?

doba výkladu: 48 minut

cesta za dobrodružstvím – 468 kč / 23,40

objednací kód: 4-2

Co zažiji na této cestě? Co mě pohání se na tuto cestu vydat? Budu cestovat sám? Užiji si tuto cestu? Čekají mě na ni nějaké překážky? Vrátím se v pořádku domů?

doba výkladu: 36 minut

dovolená – 468 kč / 23,40

objednací kód: 4-3

Jak se mám připravit na cestu? Nenaskytnou se překážky, které by bránily odcestovat? Co se stane v průběhu cesty? Jak dojedu na místo určení? Jaký budu mít pobyt? Vrátím se domů v pořádku?

doba výkladu: 36 minut

lázně nebo ozdravovna – 702 kč / 35,10

objednací kód: 4-4

Bude mi schválen pobyt v lázních (ozdravovně)? Bude plně hrazen zdravotní pojišťovnou? Prospěje mi tento pobyt na mou psychiku? Prospěje mi tento pobyt ohledně mého zdraví? Setkám se tam se zajímavými lidmi? Navážu zde dlouholeté přátelství? Najdu zde lásku na cestu životem? Vrátím se v pořádku zpět domů? Bude můj domov za dobu mé nepřítomnosti v pořádku, nestane se nic, co by mě rozrušilo?

doba výkladu: 54 minut

pracovní cesta – 702 kč / 35,10

objednací kód: 4-5

Jak proběhne má pracovní cesta? Sjednám hodně dobrou zakázku? Bude těch zakázek více? Budu po zásluze odměněn? Dostanu prémie navíc? Vrátím se v pořádku zpět? Budu vyslán na další pracovní cestu? Zažiju na ní něco nepředvídatelného? Na co si mám dát pozor?

doba výkladu: 54 minut

výlet – 468 kč / 23,40

objednací kód: 4-6

Začátek a příprava na výlet Jaké jsou okolnosti výletu aneb co by to mohlo pokazit? Jak bude můj výlet probíhat? Co si z tohoto výletu přinesu dobrého? V jaké náladě bude tento výlet? Jak bude probíhat návrat z výletu?

doba výkladu: 36 minut