cesta k úspěchu


1. NASTAV SVOU VLASTNÍ DUŠI

Kdo by nechtěl být šťastný a úspěšný? Existuje cesta k úspěchu a ke štěstí a já bych vám ji nyní ráda představila. Za svůj život neseme plnou zodpovědnost, vytváříme si svou budoucnost, ale i to, zda budeme mít ve svém životě úspěch a štěstí, nebo nikoliv.

Aby mohl přijít úspěch a štěstí, je třeba nastavit svou vlastní duši na jejich příchod. Nejprve musíme začít u sebe. Milovat sebe takové, jací skutečně jsme. Jací skutečně jsme? V očích Božích jsme dokonalí. V očích našich už tolik zase ne. Potkáváme kolem sebe mnoho hubených lidí a řešíme svá kila navíc. Proč vlastně? Jsme krásní uvnitř, naše duše tučná přeci není. Když jsme hodní, máme dobré srdce, naše duše je taková, jací skutečně jsme. Ne tak, jak se projevujeme napovrch, ale jací jsme skutečně uvnitř. Možná je to také tím, jak příliš se spoléháme na posudek jiných lidí. Jsme pro ně při těle, máme spoustu chyb na kráse. Pro ně ano. Měli bychom se ale spoléhat sami na sebe, na svůj úsudek. Pokud se vám líbí oblečení, které se nelíbí ostatním, účes, který se nenosí, dle ostatních vám nesluší, dejte na svůj vlastní pocit. Vždy jde jen o vás a o vaše vlastní cítění. Věříte, že jste krásní? Pak skutečně jste. Vaše chyby jsou vaše přednosti, proto si važte celé své osobnosti, mějte se rádi, chovejte se tak, jak to cítíte, ne tak, jak si přejí ostatní. Pokud sebe přijmete takové, jací jste, pak jste nastavili svou vlastní duši.

2. ÚSPĚCH DO ŽIVOTA

Abyste mohli být úspěšní, musíte začít u sebe. Soustřeďte se na to, co se vám v životě povedlo, ať již s menší, nebo větší námahou. Žádný člověk není po celý život smolařem, abychom mohli zaznamenat úspěch, musíme se na něj dobře připravit. Do života nám chodí pouze to, co si skutečně zasloužíme a na čem nelpíme. Co vysíláme, to přijímáme. Zavzpomínejte a věřte, že úspěch přichází s připraveností. Připravte se na úspěch a věřte si, že ho dosáhnete. Nic není nemožné, pokud člověk opravdu chce. Je třeba do úspěchu dát hodně lásky, dát sobě hodně lásky a víry. Musíte věřit, že úspěchu dosáhnete, musíte věřit, že dáváte vše do svého úspěchu. Je třeba nevzdat se při prvním neúspěchu, přát si úspěch a vypustit neúspěch z hlavy. Možná si mnohokrát říkáte, že to nemá cenu, že úspěchu nedosáhnete, že nepřijde. Nebo třeba úspěch závidíte někomu jinému, chcete ho také, ale negativní energie, kterou do svého úspěchu vkládáte, vrací se vám zpět. Všichni si úspěch zaslouží, a v následujících článcích zjistíte, jak využít úspěchu v lásce, práci, ve finanční oblasti.

3. LÁSKA DO ŽIVOTA

Chcete mít v životě lásku po svém boku. No samozřejmě, kdo by nechtěl. Ale jak ji získat, když stále nepřichází? Nejprve je třeba zhodnotit své priority. Zamyslete se sami nad sebou, neboť tak jak se přijímáte vy sami, přijímá vás také váš budoucí partner. Pokud se sami sobě nelíbíte, pak se nelíbíte ani partnerovi. A co vaše nároky na partnera? Jste ochotni splnit vaše nároky vy sami? Pokud chcete potkat partnera podle svých nároků, měli byste své nároky také splňovat. Chcete po partnerovi, aby nepil a nekouřil? Chcete, aby měl dobrou práci a vydělával dost peněz. Chcete, aby byl komunikativní a řekl vám i své nejtajnější sny? Nebo po něm chcete něco jiného? A co vy? Umíte splnit své vlastní požadavky? Pokud ano, pak jste na partnera připraveni. Teď už jen zbývá přitáhnout si ho do života. I to je velice jednoduché. Rovný rovného si hledá, proto i vy naleznete partnera rovného k sobě. Charisma je velice důležité, proto začněte se svou náladou. Hlavně si neříkejte, že vás stejně žádný neosloví, že budete dlouho sami, neboť toto přání se vám může splnit. Naopak věřte, že potkáte skvělého partnera, usmějte se, jděte sebevědomě do společnosti, jako byste byli za hvězdu večera. Nastavte svou vlastní pozitivní energii, pak všimne si vás mnoho lidí, a vy si můžete vybírat. Dejte na své první pocity, dejte pozor, ať nepřeberete. Láska projevuje se srdcem a okolo srdce tedy musíte cítit příjemné teplo. Při pohledu na jiného člověka musí se ve vás probudit vášeň, touha poznávat i jeho nejtajnější zákoutí. Cítíte vzrušení a touhu dobývat nebo být dobýváni.

4. PRÁCE SNŮ

Jak na práci snů? Pro každého člověka je určena práce snů a tato práce objevila se už ve vašem dětství. Jako děti máme mnoho přání, existuje však zaměstnání, které máme i v současné době touhu vykonávat. Je to dětský sen, do kterého jsme vložili lásku. Zavzpomínejte tedy, co vás v dětství lákalo, zavzpomínejte, které zaměstnání vás láká ještě dnes. Může to být váš koníček, kterému se věnujete, a který chtěli byste vykonávat jako hlavní práci. V čem je problém? Možná nevěříte, že si tímto vyděláte slušné peníze. Možná svému koníčku nevěříte, že by mohl zaujmout ostatní. Ale pokud to nevyzkoušíte, nebudete to vědět. Nejkrásnější povolání, a zároveň nejúspěšnější jsou ta, do kterých vkládáme svou energii a lásku. Proč se někomu daří ve vašem oboru a vám ne? Není to tím, že ostatní neřeší, co si kdo myslí, neřeší, zda úspěch to přinese? Berou vše tak, jak to přichází, ve chvílích, kdy je méně práce, odpočívají, a ve chvílích, kdy je práce hodně, dávají do ní maximum. Ne pár hodin denně, ale opravdu do ní vloží vše, sami sebe. Proto zažívají úspěch, jejich práce je jejich dítě, věří jí, věří ve své schopnosti, věří sami sobě. A tak přichází úspěch, i když na úspěch nemyslí. A v tom je kouzlo úspěšné práce, nemyslet nad prací jako takovou, ale věřit, že děláte správnou věc, které věříte vy sami. Jen tak poroste láska, kterou do této práce vložíte, a s láskou přichází úspěch.

5. PENÍZE SNŮ

Stejně jako s prací je to i s penězi. Peníze jsou kulaté, a proto se musí kutálet. Vydáváte je s radostí, nebo s nechutí? Čím radostněji peníze vyšlete do světa, tím dříve se k vám vrátí. Nelíbí se vám, že musíte platit hypotéku, půjčku, nebo cokoliv jiného? Pak od vás penízky budou odcházet, ale nebudou se vracet. Máte radost, že máte další splátku splacenou? Radujete se, že jste zase o jeden měsíc blíže splacení? Pak se vám tato investice vrátí jinou cestou. Jste stále v myšlenkách, že na něco nemáte peníze? Pak skutečně ještě dlouhý čas na nic podobného mít peníze nebudete. Vysíláte: nemám peníze = nezasloužím si peníze = nechci peníze. Proč nezkusíte koupit si věc, která vám udělá radost? Do jakých peněz vložíte lásku, takové peníze se vám vrátí. Pokud do nich vložíte negaci, pak odkutálí se ještě více peněz. Naučte se peníze milovat. Ne na nich být závislí, ne je stavět na první místo, ale milovat je, mazlit se s nimi. Začít si plnit své sny z toho mála, co můžete dát na stranu. Jen tak vám udělají i ony radost a přijdou cestou, kterou nečekáte, zpět k vám. Možná šetříte na krásnou dovolenou, a bojíte se, abyste na ní ušetřili. Proč místo toho neprojevíte důvěru této dovolené? Milujte ji, zjišťujte si, kam se můžete podívat, co navštívit, zhmotněte si tuto dovolenou. A tak je to se vším. Jakmile se soustředíte jen na peníze a vydělávání, pak k vám nepřijdou. Jakmile se soustředíte na práci, tedy jak je vydělat, pak přijde práce mnohem více a s ní také peníze přesně na to, na co je potřebujete.

Jste připraveni na úspěch a štěstí? Věřte si, netrapte se nicotnostmi a hloupostmi, žijte. Ten, kdo nemá sny, je již mrtvý, i když mu bije srdce v hrudi. Stejně, jako zdoláváte kopec s úsměvem a věříte, že dojdete na vrchol, stavte se ke svému životu. Pokud si v půli cesty řeknete, že na vrchol nedojdete, pak skutečně vrcholu nedosáhnete.