cesta do Pekla


Cesta do pekla je dlážděná dobrými skutky. Čím větší dobré skutky, tím snadněji se tato cesta otevírá. Nebo tomu tak není? Jaký je rozdíl mezi Ďáblem a Bohem?

Bůh žádá, abyste se mu klaněli a báli se ho, Ďábel o klanění nestojí, ani o váš strach. Zajímá ho jen váš chtíč a touha - po čemkoliv.

Přání směřované Bohu je částečně ve vašich rukách, přání směřované Ďáblu je v jeho rukách.

Lidé čestní a spravedliví bývají nešťastní, lidé nebojící se riskovat mají vše.

Možná je to přitažené za vlasy, možná ne. Mnozí z vás pokládají si otázku, proč ti zlí mají vše, na co si vzpomenou, a ti hodní dřou bídu s nouzí. Dobré je vždy po zásluze potrestáno. Má skutečně Ďábel tak velkou moc? Nebo je Bůh tak krutý?

Dnes nebudu hovořit o Bohu ani andělech, ale o Ďáblu a jeho pomocnících. Stejně, jako má Bůh své anděly, má Ďábel své démony. Boj dobra se zlem svádí se na Zemi už po staletí. Abyste porazili démona, je třeba použít anděly, nebo se obrátit na vyššího démona. Tohoto démona však musíte získat na svou stranu, což je to nejjednodušší. Horší je uzavřít smlouvu tak, aby vám démon sloužil, a vy jste si zachovali svou duši čistou. Pokud jedná se vám o tento život, pak vám to možná bude jedno, pokud ale vám záleží na vaší duši, je toto velice důležité. Pakt stvrzený krví ještě neznamená, že jste svou duši odevzdali. Každá žádost má své náležitosti, žádost Bohu i žádost Ďáblu. První žádost vyjeví se v klidu, jen s vaší energií, druhá žádost odevzdává se v agónii, nejlépe sexuální. Přání vyslovené při vyvrcholení v sexu je více, než žádost napsaná svou vlastní krví. Se sexuální energií uvolňuje se mnohé, proto také černé rituály provádí se za účasti sexuálního paktu, na oltáři musí být jedna bílá a jedna černá svíce, osvětlení místnosti zajišťují černé svíce, které mají v sobě vůni orgasmu. Musíte také znát jméno démona, kterého chcete použít ke splnění svého přání. Musíte ho nejdříve pozvat do svého života, ale nepouštějte si ho příliš k tělu. Bude vás svádět, chystat léčky, plnit vaše malá přání okamžitě, aby si vás získal. Pak můžete ho pozvat k velkému obřadu.

Pak zajistíte si štěstí v životě bez překážek, ale také začnete si dláždit cestu do pekla.

Záleží tedy na každém z vás, na koho se obrátíte ve svých přáních.