rady andělů na červen den po dni


1. června

PŘISTUPUJ KE VŠEMU S RADOSTÍ

Otevírá se před tebou mnoho možností, proto ke všemu přistupuj s radostí dítěte, které nic neočekává, a přesto má spoustu tajných přání. Otevírá se před tebou brána neutuchajících možností, a tvůj přístup k životu nyní může tuto bránu otevřít dokořán, nebo ji zavřít na delší čas. To nejlepší je kolem tebe, stačí jen se lépe dívat. Přejeme ti jen to nejlepší, přejeme ti, abys došel svého vlastního štěstí. Neohýbej se nad těžkými břemeny, které neseš si svým životem, neboť z toho radost mít nemůžeš, a přesto můžeš se radovat a tato břemena shodit a již je svým životem nenést. Nedělej si starosti, že něco ti nevychází, neboť vše, co si přeješ, může dojít naplnění, pokud to skutečně chceš, pokud dáváš do těchto záležitostí radost a nermoutíš se zbytečnostmi. Neboť každý zármutek je zbytečný, vždy můžeš vykročit do světa štěstí.

2. června

ODHOĎ VŠECHNY OBAVY A DOKÁŽEŠ NEMOŽNÉ

Proč se stále něčeho obáváš? Proč stále hledáš překážky, které ti nakonec kříží tvou cestu? Není nic, co bys nemohl udělat. Stejně, jako ráno otevřeš své oči, zcela samozřejmě, a nebojíš se, co uvidíš, stejné je to i s tvými strachy. Bojíš se něčeho, čeho se bát vlastně ani nemusíš. Chceš vykročit, tak to udělej. Možná se zapotácíš, jako batole při svém prvním krůčku, ale stejně jako ono batole nesmíš se bát vykročit a jít naproti svým snům a přáním. Tento krok za tebe nikdo neudělá. Představ si sebe, jako to batole, které věří, že rozběhne se za svou maminkou, že nenechá ho spadnout na zem, představ si sebe ve všech záležitostech. Neupadneš, jen lépe vykročíš. Neboj se mít velké cíle, neboť i to, co v tvé mysli nikdy uskutečnit se nemůže, stane se najednou tvou součástí, stane se skutečností. Pak teprve si oddechneš, a povíš si, že tak složité to přeci jen nebylo.

3. června

DŮVĚRA A VÍRA

Jen s vírou v lásku, jen s vírou sama v sebe, jen s důvěrou v naší pomoc můžeš duchovně růst. Přenechej nám dnes své starosti, neboť starosti do tvého života nepatří. Věz, že pokud to dnes dokážeš, uvidíš nevídané věci. Nech se vést, sami tě povedeme, co jest třeba právě dnes udělat, aby se tvůj život změnil. Stačí nám dnes jen naslouchat. Povedeme tvé kroky blíže ke štěstí. Je na čase dnes projevit lásku - sama sobě, i všem ostatním, jen svou vlastní přítomností. Proto se dnes nemrač na celý svět, usmívej se a láska bude blíž, než si myslíš. Tím roztočíš více kolo osudu.

4. června

PROJEV TROCHU NESPOKOJENOSTI

Pokud budeš spokojený ve všech oblastech života, zastavíš se a nebudeš se dál rozvíjet. Proto jsou tvé sny tak důležité, proto trochu nespokojenosti musíš pocítit, bys mohl jít dál svým životem, dál si plnit své sny a přání. Neznamená to, že máš upadat do depresí, nebo že máš projevit melancholickou náladu, jen máš pokračovat na své cestě a plnit si další a další sny. Pokus se nezůstat stát na jednom místě, pokus se splnit si všechny své sny, nebo sny těch, které máš tak rád. Každý člověk sní svůj vlastní sen, a každému člověku může se jeho sen vyplnit, pokud pro něj také je ochotný něco udělat. Neseď v koutě a neříkej, že je něco nemožné, že něco nejde, protože jde vše, pokud to uchopíš za ten správný konec. Musíš vyvinout také trochu snahy, pak i my, andělé, můžeme ti lépe naslouchat a pomoci ti splnit tvůj největší sen.

5. června

NAPLŇ SVÉ SRDCE LÁSKOU

Možná si teď povíš, že srdce naplněné láskou máš, ale je tomu skutečně tak? Nezlobíš se na někoho? Nevyčítáš někomu něco? Necítíš k někomu zlost? Toto vše odráží se v tvém srdci a v tvé lásce. Naplněné srdce můžeš mít láskou jen v tom případě, že miluješ všechny kolem sebe, nezlobíš se na nikoho. Protože tyto negativní vlastnosti ovlivňují tvůj vlastní život, ovlivňují to, jak se k tobě ostatní chovají. Nastavují ti jen tvé vlastní zrcadlo, zrcadlo tvé duše, a ty nedíváš se na ně, ale na sebe. Pokud přijmeš vše, co přichází, jako to nejlepší v této chvíli, nebudeš marnit čas zlobou, nebudeš se litovat, pak tvé srdce naplní se tak velkou láskou, že láska k tobě navrátí se zpět. Zapomeň na žárlivost, závist, nenávist, pocit ukřivdění, a věnuj se krásným citům, jako je láska a porozumění. Pak nastavíš ostatním svou vlastní duši a oni uvidí čistotu tvého srdce a jejich jednání k tobě samému se změní.

6. června

STANE SE JEN TO, CO DOVOLÍŠ, ABY SE STALO

Zadívej se dnes do své duše, podívej se sám na sebe. Skutečně chceš žít tímto životem? Skutečně jen budeš stále snít o lepším životě, a nic pro něj neuděláš? Nic, co nechceš, se nestane, pokud k tomu nedáš nevědomý souhlas. Svůj život držíš pevně ve svých rukách, rozhoduješ, zda dobře či špatně se ti povede, zda láska vstoupí do tvých dveří, nebo ji necháš čekat přede dveřmi. Rozhlédni se kolem sebe a upřímně pověz, co vidíš. Soustřeď se na to, co se ti nelíbí, a pokus se to změnit, svým postojem, svým myšlením. Neplakej, že láska nebo práce k tobě nepřichází, neboť nedovolíš, aby k tobě přišla. Sám ve svém nitru její vstup blokuješ. Nic ve tvém životě není nemožné, vše se může v jednom okamžiku stát reálné, záleží jen na tom, zda dovolíš sám sobě být šťastný.

7. června

BUĎ NEJLEPŠÍ VE VŠEM, CO DĚLÁŠ

Stále se uč něco nového, stále se zdokonaluj ve všem, co děláš. Neboť jen tak dosáhneš dokonalosti a budeš úspěšný. Na svůj úspěch však musíš být dokonale připraven. S úspěchem jde ruku v ruce závist, a té se nesmíš poddávat. Musíš si věřit, že vše, co děláš, konáš s láskou a tak, abys byl spokojen, by sis jednoho dne neřekl - toto jsem udělal špatně, za toto se stydím. Neboť pokud do svého konání dáš lásku, pak tyto myšlenky nepřijdou, a přesto, byť by tě někdo mohl označit za padoucha ženoucího se jen za bohatstvím, zůstane ve tvé duši pokora, která je zapotřebí k udržení úspěchu. Neposlouchej tedy ostatní lidi, neboť jen sám musíš vědět, zda jsi se sebou spokojený, nebo zda ještě něco můžeš vylepšit. A vždy je něco, co můžeš na sobě vylepšit, vždy je něco, v čem se můžeš zdokonalit.

8. června

SOUSTŘEĎ SE NA SVOU PRVNÍ MYŠLENKU TOHOTO DNE

Tato myšlenka bude mít zásadní vliv na tvou dnešní náladu, na vše, co se dnes stane. Vzbudil ses s radostí v srdci a těšíš se, co ti dnešní den přinese? Nebo se obáváš, co se dnes opět stane, co špatného ti přijde do cesty? Tvá první myšlenka bude se nést v duchu celého dnešního dne, proto soustřeď se na to, bys vstával s radostí. Podívej se kolem sebe a zaposlouchej se, dřív než otevřeš své oči. Slyšíš zpěv ptáků a šumění stromů? Cítíš na své kůži sluneční paprsky? Vnímáš letní teplo, které tě obklopuje? Ponoř se do této nebeské hudby, do světa bez starostí a uvidíš, že dnešní den bude krásnější, než dny předchozí. Nezapomeň proto vstát s úsměvem a tou správnou nohou. Nemysli na zítřek a soustřeď se jen na dnešní krásný den. Neboť každý den je krásný, pokud mu dovolíš takový být.

9. června

JSI POTŘEBNÝ V KAŽDÉM OKAMŽIKU

I malé záležitosti vyžadují tvou velkou pozornost. Nevymlouvej se, že bez tebe se vše taky stane a vyřídí, protože to tak rozhodně není. I nepatrná tvá pomoc sobě samému může znamenat velký skok v každé tvé záležitosti. Nenamlouvej si, že tě nikdo nemá rád, že nikdo tě nepotřebuje, neboť je spousta lidí, kteří cítí se v tvé přítomnosti skvěle a bez ní by jim stále něco chybělo. Jsi potřebný nejen ve svém životě, ale také v životě ostatních. Máš svou cenu a pod ní bys nikdy neměl jít, nikdy bys neměl se podceňovat. Neboť jsi stejně důležitý, jako ostatní. I malé zrníčko písku v poušti má svou velkou úlohu, proto na to nezapomínej. Nestraň se ostatním, když potřebují tvou společnost, ale nenech se zneužívat či využívat. Máš právo na svůj klid, když to tak cítíš.

10. června

ŽIVOT JE ŽIVÝ, PROTO HO ŽIJ

Možná si nyní řekneš, jak obyčejný či nudný život vedeš, ale na tvé duchovní cestě dostává se ti mnoha darů, stačí se jim jen otevřít. Tvůj život žije si vlastním životem, a přesto do něho vstupuješ každým okamžikem a utváříš si ho. Nic není stejné, jednotvárné, a ani tvůj život takový není. Zahalen povinnostmi všedního života neužíváš si krásu, kterou ti tvůj život nabízí. Zahalen do svých starostí zapomínáš na mnohé radosti, které ti tvůj život přináší. Dostal jsi svůj život ne proto, že by sis ho zasloužil, ne proto, aby ses utápěl v neštěstí, ale proto, abys ho prožil tak, jak si představuješ, jak si přeješ. Proto žij svůj život, den po dni, tak, bys byl sám se sebou spokojený. Jen tak prožiješ svůj život tak, jak si přeješ, a jak si ho přeješ, takový si ho zasloužíš.

11. června

TICHO A KLID PŘINÁŠÍ ZÁZRAKY

Zklidni svou mysl, srdce i duši a naslouchej klidu, který nalezneš uvnitř sebe. Nezabývej se ničím, co by dnes tě rozčílilo, nečti negativní zprávy ani emaily, a soustřeď se na klid. Zklidni se natolik, až uslyšíš tlouci své vlastní srdce. Zaposlouchej se do toho tlukotu, zaposlouchej se a uslyšíš krásnou hudbu. Můžeš také meditovat a povolat nás do svého života, hovořit s námi skrze své zklidnění. Zatím jsi slepý a hluchý ke všem našim radám a vedení, proto zaposlouchej se, a uslyšíš nás, uvidíš nás. Pokud dáš přednost své zlobě nebo svým starostem, nikdy nás nebudeš schopen zcela vnímat. Přicházíme k tobě v tichosti, proto také musíš pocítit ticho a klid uvnitř sebe, bys dokázal se dostat na naší úroveň. Pak můžeš vyslechnout svou cestu vedoucí k zázraku.

12. června

ŽIVOT JE NÁDHERNÝ

Život se rozprostírá všude kolem tebe. Každý tvor, každá rostlina, žije svým vlastním životem. Nenič proto život kolem sebe, i když je ti život ostatních nepříjemný, či tě obtěžuje. Nebuď krutý ke kytičkám, netrhej je a nezbavuj je jejich života. Nebuď krutý ke zvířátkům, byť je ti jejich společnost nepříjemná. I malý mraveneček, i malá moucha má své právo na život. Stejně, jako jsi ty důležitý v tomto shluku všech životů a tvoříš společně se vším živým jeden celek, i tato zvířátka jsou důležitá pro tento celek. Jednoho dne třeba ty staneš se tímto mravenečkem, a budeš chtít mít právo na život. Proto chovej se dnes ke všemu živému, jako bys jím byl ty sám. Nedělej to, co by sis nepřál, aby ti dělal někdo jiný.

13. června

SPRÁVNÝM POSTOJEM KE ŠTĚSTÍ

Jak můžeš očekávat, že dobře se ti povede, když máš v sobě mnoho negací? Nemáš? Tak proč, když po něčem toužíš, vyslovuješ dvě slova - co když a proč?

Co když se mi to nesplní? Co když dělám něco špatně? Proč se mi to ještě nesplnilo? Proč se někdo má lépe než já? Proč se mi nedaří? Co když budu trpět celý život? Co když... Proč... Nacházíš se v mých slovech? Proč tedy přemýšlíš, že to nejde, nebo to nejde teď, v tuto chvíli, místo toho, abys přemýšlel, co pro to můžeš ty sám udělat? Postav se čelem svým starostem a problémům a přijmi je, jako něco, čím nyní projít musíš. Jen tak odejdou od tebe a tyto otázky budou zbytečné. Proč se tedy někomu daří ve všem, a tobě ne? Protože nad tím neuvažují, žijí život teď a tady, a nepřemýšlí, co bude zítra. Nepřemýšlí nad tím, co je špatně, protože vnitřně ví, že život line se tak, jak má, že přijde k nim to krásné, pokud to dovolí.

14. června

NAPRAV SVÉ CHYBY

Neodsuzuj se za své chyby, které se již staly, neponořuj se do svých nedostatků. Každá chyba dá se napravit, pokud o to skutečně stojíš. Nevymlouvej se na to, že někdo jiný nestojí o tvou přítomnost, protože to tak není. Ty sám nestojíš o přítomnost takového člověka, a namlouváš si, že to tak není. Neboť pokud jsi skutečně dobrý a hodný, pak jsou takoví také lidé ve tvém okolí. Nikdo z lidí není neomylný, každý dělá své vlastní chyby, každý má nedostatky. Proč bys měl být zrovna ty výjimkou? Důležité je uvědomit si své chyby, a pokusit se je napravit. Uvědomit si, co děláš špatně, uvědom si své vlastní chyby. Jen tak je můžeš odstranit a vydat se po zcela jiné cestě, lepší cestě za svým štěstím.

15. června

MÁŠ VE SVÝCH RUKÁCH VELKOU SÍLU

Tvá síla je velká, dokážeš, co si usmyslíš, však tuto sílu musíš naučit se používat pro blaho všech, ne jen pro sebe samého. Máš přání, které ovlivnilo by byť jen jednoho člověka? Máš úspěch a moc, a myslíš jen na sebe? Věříme, že na všechny otázky odpovíš záporně. Pak využíváš moc přesně tak, jak jí využívat máš. Představ si, že ve svých rukách držíš velkou ohnivou kouli. Pokud ji budeš chtít použít pro zlo nebo sám pro sebe, bude tě pálit ve tvých dlaních. Použiješ-li ji však pro dobro ostatních, pak bude tě příjemně hřát. A tak je to i s tvou vnitřní silou. To, co držíš ve svých dlaních, to se ti vrací jako bumerang. Je to štěstí, které chceš rozdávat? Pak zažiješ štěstí také ty sám. Je to láska a dobrota, kterou rozdáváš kolem sebe? Pak láska přijde k tobě a zůstane, dokud ji budeš hýčkat. Zvol si svou vlastní sílu, kterou držíš, neboť dostáváš, co sám používáš pro ostatní.

16. června

VYTYČ SI SVŮJ ŽIVOTNÍ CÍL

Vždy se snaž dosahovat stále větších věcí, urči si svůj životní cíl. Urči si dnes přesně to, co bys chtěl mít u sebe, jak bys chtěl žít. Určením tohoto cíle dosáhneš posunu právě v této záležitosti, tvůj životní cíl vydá se směrem k tobě. Pak ti jen zbývá jediné, aktivně se snažit svého cíle dosáhnout. Můžeš plout životem a stále si stěžovat, jak je život nespravedlivý, jak jsou lidé zlí, jak se ti nedaří. Pak budeš jako pírko v bouři, které nechá se vláčet silou větru. Nebo uchop svůj život do svých rukou, a pro svůj cíl také něco udělej. Pak staneš se právě tou bouří, která podmaňuje si vše, co bránit se neumí nebo nemůže, stejně jako to malé pírko. Co si vybereš? Budeš pírkem, nebo budeš bouří?

17. června

NIC NENÍ ZBYTEČNÉ

Všechny cesty vedou domů, stejně jako všechny cesty vedou ke splnění tvého přání. Některé cesty jsou delší, jiné kratší, některé cesty jsou trnité a kamenité, některé cesty jsou obrostlé krásným kvítím. Záleží jen na tobě, jakou si vybereš. Nic ve tvém životě není zbytečné. Ani radost, ani smutek, ani láska, ani bolest. Vše má svůj důvod, vše je užitečné ve chvíli, kdy to k tobě přichází. Možná trápíš se pod tíhou svého osudu, ale tvá tíha je jen zdáním, klamem, který vidíš pouze ty sám. Důležité věci jsou všude kolem tebe, proto věz, že tak, jako ty nejsi zbytečný a jsi milován, tak ani nic v tvém životě není zbytečné. Vše má svůj důvod a svůj skrytý cíl. Pro tvé uvědomění, pro tvé probuzení, pro to, bys uchopil věci a situace za ten správný konec a nenaříkal, když se ti to hned nepovede. Někdy je čas dlouhý a vyčerpávající, ale čas není důležitý, důležitý je život. Proto snaž se, by tvůj život nebyl zbytečný, bys ho prožil naplno.

18. června

ZKOUŠKA TVÉ VÍRY A SÍLY

Dnes setkáš se s pochybami, s názory ostatních, kteří nepřejí ti, neboť sami zažívají bolest ve svém srdci. Přijde ti mnoho myšlenek, zda tvá cesta je správná, zda máš prožívat, co právě prožíváš, zda nebylo by ti lépe, kdybys vše opustil a zaměřil se na něco docela jiného. Budeš dnes velice důkladně zkoušen. A tvá zkouška prověří, zda jsi již připraven na to, co si přeješ, co chceš mít ve svém životě. Pokud připraven jsi, pak spustí se zázrak a ty dočkáš se svého vytouženého přání. Pokud však připraven ještě nejsi, pak očekávej zkoušky po mnoho dnů, kdy dotkneš se samého dna, by sis uvědomil, co se po tobě žádá, co je tvým úkolem, co chybí ti ke splnění tvého největšího přání.

19. června

JSI TAK MLADÝ, NA KOLIK SE CÍTÍŠ

Dnes můžeš dělat velké věci, ale jen za předpokladu, že se cítíš mlád a plný síly. Nezáleží na tom, kolik je ti ve skutečnosti let. Nezáleží na tom, kolik vrásek máš na svém těle. Záleží na tom, zda jsi skutečně spokojen sám se sebou. Pokud spokojen jsi, pak jsi mladší než malé dítě, plný síly, a schopný velkých věcí. Jsi schopný dosáhnout všeho, co si usmyslíš. Jsi schopný být skutečně šťastný. Štěstí jde ruku v ruce se spokojeností, kde starosti nemají své místo. Stačí se jen radovat a nezabývat se myšlenkami stárnutí, neboť nikdo není tak starý, aby nemohl dokázat vše na světě. Ani ty takový nejsi. Jen se zbytečně trápíš a stáří vpouštíš do svého života. Svěžest je mládí, a mládí je spokojenost. Pak budeš zářit a šířit pozitivní náladu všude kolem sebe.

20. června

DEJ A BUDE TI DÁNO

Nejsou to jen prázdná slova, však můžeš to pocítit také na sobě - dáváš nám svou víru a lásku a my ti naší láskou oplácíme, staráme se o tebe, přinášíme ti různá znamení. Dnes vše, co vyšleš, bude ti navráceno tak, jak to vyslovíš. Dáš-li dnes úsměv, vrátí se ti od člověka, do kterého bys to nikdy neřekl. Dáš-li dnes nenávist k jakémukoliv člověku, také ona se ti vrátí, opět od toho, od koho bys to nikdy nečekal. Dej pozor na to, co si právě dnes přeješ, neboť všechna přání letí k nám, a pokud do nich vložíš své emoce, pak splní se ti přesně tak, jak si to přeješ. Proto rozmysli si dobře, co dnes vyslovíš, napíšeš, nebo si jen pomyslíš. Stane se to tak, jak nás o to požádáš, ale také ty dostaneš trojnásobek svého přání. Tedy přej si dnes, ale dej pozor, by se ti nesplnilo něco, o co vlastně nestojíš.

21. června

DNEŠNÍ DEN JAKO LILIE

Nezabývej se tím, co stalo se před lety, před týdnem, ba ani tím, co stalo se včera. Tyto dny již odvál čas, leží před tebou nový, krásný den, čistý a bílý jako lilie, a je jen na tobě, jak si ho prožiješ. Pokud budeš tento den, každý okamžik, hýčkat, pak i tento den bude hýčkat tebe. Nech se prostoupit klidem, andělskou láskou, a v tomto duchu užívej si celého dne. S nikým se dnes nehádej, neber vše tak vážně a řeš problémy s úsměvem. Jen tak je vyřešíš ke své spokojenosti. Zanech tento den čistý, jak se zrodí, neznečišťuj ho negativními emocemi. Neboť jen ty sám sebe znáš nejlépe, tak se nerozptyluj tím, co si kdo o tobě myslí, neboť i ty sám jsi tak čistý, jako tento den.

22. června

NEBOJ SE ZMĚNY

Uvíznul jsi v dávných, naučených situacích, chováš se tak, jak tě naučili rodiče či lidé, kteří starali se o tebe a měli tě rádi. Už jsi však dospělý a měl by ses chovat podle svého, tak, jak se ti to líbí. Přetvařovat se ti nesvědčí, musíš vypustit ven to, co se v tobě ukrývá. Proto neobávej se změn, pokud cítíš, že to budeš skutečně ty. Není dobré se přetvařovat, hrát si na hodného člověka, který jen doplácí na svou hodnost. Žiješ v dravém světě, kde musíš se o všechno poprat, pokud to skutečně chceš. Lidé kolem tebe cítí, že to nejsi ty, cítí, jak uvnitř jsi rozervaný na kusy, neboť nesvědčí ti to. Pokud však cítíš, že přesně takový chceš ty sám být, pak nic neměň. Buď prostě sám sebou. Dřímá v tobě mnoho krásného, tak proč si nejít za tím, co skutečně chceš? Situace jsou ti nyní nakloněni, stejně jako my, andělé, tak jdi svému štěstí vstříc přímou cestou.

23. června

VELKÁ ZKOUŠKA KE ŠTĚSTÍ

Je na čase, bys prošel svou velkou zkouškou a dokázal, že si zasloužíš vše, co si přeješ. Bude zkoušena nejen tvá víra, ale také tvá trpělivost. Můžeš dnes přijít o velké peníze, nebo se přiblíží doba splacení tvých závazků, a my ti cestu k penězům neotevřeme, naopak, necháme ji zavřenou. Budeš se strachovat o svou budoucnost, nebo přijmeš tento den a využiješ ho k rozjímání, ke klidu, kdy nebudeš na svou situaci myslet? Toužíš po lásce? Přivedeme ti do cesty velké překážky, které jen velká láska může ustát. To, co dnes prožiješ, co se dozvíš, nebude se ti líbit. Uneseš tento tlak velké zkoušky? Nebo se budeš zlobit a propadneš depresi, smutku nebo vzteku? Co pro tebe vlastně tato láska znamená? Umíš přijmout v jakékoliv oblasti života vše, co přichází? To právě nyní budeš mít příležitost dokázat.

24. června

DNES SE SOUSTŘEĎ NA OSTATNÍ

Je mnoho lidí, kteří se nemají tak dobře jako ty. Svět se netočí jen kolem tebe a tvých přání, také ostatní mají svá vlastní přání, a ty jim nyní můžeš pomoci je uskutečnit. Věnuj se dnes také modlitbám, nevyslovuj přání sám pro sebe, ale pokus se poprosit pro někoho, na kom ti skutečně záleží, a kdo nemá tak velké štěstí jako ty. Zkus se podívat očima těch, kteří nezaslouží si trpět a přesto se tak děje. Tyto duše vybrali si utrpení, ale z každého utrpení je cesty ven. Čím více dnes budeš myslet na ostatní, tím více pomůžeš sám sobě, přiblížíš se svému snu, aniž bys ho vyslovil.

25. června

HLEDEJ A NAJDI SVOU SVOBODU

Možná si připadáš svobodný a přesto jsi v zajetí svých emocí a chmur. Proto nejsi tak docela svobodný a je zapotřebí tuto svobodu nalézt. Neboť, kde je svoboda, je i láska. A láska dokáže zázraky. Avšak přichází pouze k člověku vnitřně svobodnému, který má své emoce pod kontrolou a kterého nic nerozhází, ani nenahněvá. Změny nálad dnes se projeví v mnohem větší míře, než si dokážeš představit. To tvá duše bojuje proti tomu, co se jí nelíbí. Zklidni proto svou duši a své nálady pokus se přeměnit na co nejvíce pozitivní. Dnes tě zasáhne vlna emocí, kdy chvíli budeš v klidu, chvíli se budeš zmítat v bouři. Jen skutečně svobodná a láskyplná duše se této bouři vyhne.

26. června

NENÍ CESTY ZPĚT

Vydal jsi se na svou vlastní cestu, na dlouhou pouť za svým štěstím, a musíš se umět postavit všem překážkám, které tě na této cestě potkají. Nasedl jsi do vlaku snů, který nikde nestaví, a vystoupit budeš moci až na poslední stanici, zvané štěstí. Není cesty zpět, je jen cesty tam. Vyslovil jsi své přání, které musí dojít naplnění. Zda pojedeš tímto vlakem hodně pomalu, nebo naopak velkou rychlostí, záleží jen na tom, jak úspěšně překážky, které se objeví na této cestě, budeš schopen překonat. Dnes máš další možnost popohnat tento vlak do svého cíle, máš možnost ho zastavit a vystoupit tam, kde končí jeho cesta. Pokud bys chtěl vystoupit z tohoto vlaku již nyní, musel by ses vrátit na samý začátek jeho dlouhé cesty, a pak nasednout do vlaku jiného. Byla by to obtížnější cesta, a na její začátek v tomto životě nemusel bys dojít. Pak ztratil by ses a nenalezl již to, co hledáš. Proto není cesty zpět.

27. června

POPUSŤ UZDU NOVÝM MYŠLENKÁM

Neobávej se ničeho, odhoď svůj strach a vydej se po nových cestách, které dovedou tě přesně tam, kde chceš nyní být. Nemusíš jít fyzicky, však duchovně poposunout se nyní máš na zkratku, která pomůže ti překonat mnohé překážky. Ale je to skutečně nová cesta? Nešel jsi již po ní a neodbočil jsi z ní na cestu zapomnění? Nesešel jsi z této předem určené cesty, nepostavil sis hlavu? Možná. Ale i na této cestě naučil ses mnoho nového, co bude ti ku prospěchu na tvé další cestě. Celý tvůj život je jedna velká cesta, mnohokrát dostaneš se na rozcestí a budeš se muset správně rozhodnou, kudy se máš vydat. I dnes na jednom takovém rozcestí stojíš. A je jen na tobě, jakou cestu si nyní vybereš.

28. června

UVOLNI LÁSKU, KTEROU V SOBĚ UKRÝVÁŠ

Uvolni se na své cestě, zastav se a přemýšlej. Máš kolem sebe mnoho negativních lidí, které musíš propustit, by mohli kráčet svou vlastní cestou směrem ke svému štěstí. Nedrž je násilím u sebe, neboť oni tě jen stahují zase zpět, hluboko do propasti, a ty prožíváš jejich životy společně s nimi, místo aby ses vydal po cestě svého života. Láska, kterou uvolníš, hrnouti se bude velkou silou vpřed, bude s sebou brát vše, co jí přijde do cesty, tedy i tvou vlastní lásku k jinému člověku. Pokud ji pustíš, opravdu pustíš a uvolníš, pak tě tato láska obklopí a ty zažiješ nepoznané. Pokud ji však budeš bránit, pak uvízneš ve světě, kde lásky není, kde je jen závist a neštěstí. Pusť tedy tuto lásku ze svého sevření, by mohla tě obklopit.

29. června

UDĚLEJ KROK VPŘED

Nedívej se na to, co vše musíš právě dnes udělat. Nech se vést naším vedením, které nazývati můžeš intuicí. Vše, co dnes uděláš, bude mít pozitivní dopad na tvůj další život. Stačí jen jeden malý krůček, neboť velký skok by znamenal tvůj pád. Tak jako malé dítě musí udělat krůček, než začne běhat, tak i ty dnes můžeš udělat malý krůček ke svému štěstí. Nezáleží na tom, jakou odezvu tento krůček bude mít, záleží na tom, zda se odvážíš ho udělat. A odvaha je to, co dnes budeš muset prokázat.

30. června

PROBUĎ SE S VDĚČNOSTÍ

Jsi obklopen svou nadějí, nadějí na krásnější život, na lásku, na hojnost? Hýčkáš se touto nadějí, nebo jsi ochoten také pro ni něco udělat? Kde je naděje, tam je i naplnění. Proto probuď se s vděčností, prokaž nám, andělům, alespoň poloviny vděčnosti za to, že vedeme tě po tvé cestě. Nechceme tě trápit, chceme tvé štěstí. Avšak pokud nezažiješ to špatné, jak si můžeš vážit toho dobrého? Jak můžeš být vděčný za to dobré, co chceme ti přinést? Tak vidíš, i to špatné je ve tvém životě důležitý, by sis uvědomil, co skutečně chceš, co je skutečným tvým přáním. Možná je to láska, na kterou čekáš. Ale umíš přijmout i nepříjemnosti spojené s touto láskou? Dokážeš skutečně odpustit druhému člověku? Nebo v tobě dřímá zloba? Nebo možná je to hojnost, kterou žádáš. Pokud upadneš do nehojnosti, pak trápíš se, jak vše zaplatíš, nebo to necháš být a řekneš si, že zítra je taky den, že zítra může být lépe? Řekneš si, že andělé jen zkouší tvou trpělivost a skutečnou touhu po splnění tvého přání?