černá magie


Rok a den, to je přesně doba, kdy dostanete, o co žádáte. Nebo také nedostanete. Na tom však nezáleží, záleží pouze na vašem spojení. O přání nikdy nejde.

Ano, druhá strana umí dát brzy, po čem toužíme, pokud jsme pro ně nějakým způsobem zajímaví. O nezajímavé a silné jedince nemají zájem. Nejlépe získávají velice slabé jedince, kteří se podřídí, se kterými si mohou dělat, co chtějí. A je jedno, zda volíte krále temnot, jednoho z princů, nebo někoho jiného. Nejhorší je to asi s Acielem (nepleťte si ho s andělem téhož jména, jeho dvojčetem – každý se oslovuje jinak), s ním upsaný úpis již nikdy zpět nedostanete. Je něco jako Azrael, anděl smrti, jen přináší ta nejhorší muka, a to již za života.

Temnota či Peklo, nazvěme to, jak chceme, nemá zájem plnit nám naše přání, je to jen vedlejší produkt naší smlouvy s nimi. Pokud přeci jen splní naše přání, pak máme přesně rok a jeden den, kdy si můžeme užívat toho, co nám bylo splněno. Po této době odevzdáme vše a mnohem více.

Smlouva s temnotou nikdy není zadarmo, vždy přijdeme o vše, a nakonec i o svůj život. Na lítost je pak pozdě. To je třeba mít na paměti, než se pustíte do smlouvy s Temnotou.

Tvorové z temnot mohou se vám zjevit v jakékoliv podobě, i jako krásná dívka, pokud po něčem takovém toužíte. Mohou ovládat, a nakonec i ovládají, vaše myšlenky i činy. Potřebují bolest a utrpení, a to je jediné, co vám skutečně dají.

Co však žene lidi do smlouvy s Temnotou? Je to hlavně chtíč, touha poznat nepoznané, moc a peníze, láska na celý život, zdánlivé neštěstí. Ano, neštěstí je skutečně zdánlivé, neboť to, co prožíváme, jsou skutky v tomto nebo jednom z minulých životů. A vše toto lze odstranit, pokud se snažíme, nebo konáme dobré skutky. Mnoho lidí už na pakt s temnotou doplatilo, ještě nikomu se to však nevyplatilo. Rok a den, to je krátký čas na to, abychom si užili, co dostaneme. A pak? Bolest, utrpení, tělo začíná hnít zevnitř, postupně se rozkládá, přicházejí zlé nemoci. Deprese a nespavost, nedostatek energie, to je čajíček proti tomu, co zažívá člověk v moci Temnoty. To je jen začátek. A cesty zpět pak už není. Jsou fáze, kdy cesty zpět je, ale pokud užíváte si rok a den daru, musíte zaplatit svou daň. Krutou daň.

Apeluji tedy na všechny, kdož chtějí si začít s Temnotou, by tak nečinili. Nikdy to nikomu štěstí nepřineslo.