černá magie


zhodnocení zasažení magií – 780 kč / 39 €

objednací kód: 30-1

Setkali jste se s následky černé magie? Setkali jste se s touto magií dobrovolně při své malosti znalosti, a chtěli byste vše napravit, zrušit vaše spojení s dolním světem? Nebo na vás někdo tuto magii použil? Pak mohu zhodnotit následky, zasažení a možnost pomoci právě pro vás. Toto je první krok, který zvolte, pokud tuto službu potřebujete. Tato služba slouží pouze pro zjištění, který démon vás ovládá a jak se dá pomoci při zrušení smlouvy.

doba: 1 hodina

Posvátný kruh – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 30-2

Poslední krok k očištění od černé magie. Tento kruh skládá se z 16 druhů kamenů, každý kámen je nabit a přesně rozložen. Pokud se nemůžeme setkat, pak stačí vaše fotografie, kterou umístním doprostřed tohoto kruhu, při osobním setkání do něj vstoupíte osobně. V první fázi uzavírají tento kruh čtvercově 4 minerály a 4 svíce čtyř barev.

Čistí se vaše duše, tělo i aura, aby k vám nemohlo zlo, ať již v jakékoliv podobě. Kameny si nakonec odnášíte s poučením, jak s nimi naložit, nebo vám budou poslány přes zásilkovnu.

doba: 2 hodiny

Ochrana před démony – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 30-3

Útočí na vás démoni? Ztěžují vám život a nedají vám pokoj? Bojíte se, abyste je nepožádali o cokoliv, co by vám nakonec ublížilo? Pak můžete využít tuto ochranu duše, neboť duše, zvláště v době spánku, se nedá kontrolovat.

doba: 3 hodiny

Zavření brány – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 30-4

Pokud jste již vyvolali mocnosti dolního království, a poznali jste, čeho všeho jsou schopni, a uvažujete o přestupu na stranu dobra, je třeba několika kroků. Prvním krokem je uzavření brány. Co to vlastně obnáší? Otevřeli jste bránu, skrze kterou jste v ohrožení, jste stále na příjmu, i když toto již nechcete. Jste vyčerpaní a ubývá vám mnoho energie, což je pochopitelné, neboť takto jste se sami, buď vědomě, nebo nevědomě, domluvili. A někdy nejen o tomto. Zavření brány je proces zhruba tříhodinový.

doba: 3 hodiny

Záchrana duše – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 30-5

Jedná se o zrušení smlouvy, která vám v současné době činí v životě problémy, od velké únavy po některá onemocnění a chátrání těla, která s tím souvisí.

doba: 3 hodiny

Pročištění od černé magie – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 30-6

Pokud máte první dva kroky za sebou, je třeba očistit vše uvnitř vás. Tím, že jste přijali pomoc z dolního království, uvázali jste se, a vaše tělo bylo propojeno, stejně jako duše. Představte si duši jako cedník (tak skutečně vypadá), a skrze každou dírku z vás odchází energie. Tyto díry je třeba zacelit.

Pokud nebyl pakt pevný, ale přesto byl platný, pak tuto očistu nepotřebujete, neboť zrušením došlo i k očistě. Pokud však byl pakt pevný, pak tato očista je zapotřebí, což poznáte sami na sobě, neboť k velké úlevě po prvních dvou krocích nedojde. Temné bytosti budou vás lákat k obnovení smlouvy, ale to je jen příznivější varianta. Tedy sami na sobě poznáte, zda i toto potřebujete, či nikoliv.

doba: 3 hodiny

Navrácení energie – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 30-7

Pokud jste prošli prvními třemi kroky, pak následuje poslední krok, a tím je navrácení vaší energie. I zde platí, že mohou vám předchozí body stačit, tedy někteří získávají za pár dnů zpět energii, pokud jsou všechny cesty odchodu energie uzavřeny. Tento krok je finálním krokem, někdy je zapotřebí tento poslední krok zopakovat, někdy stačí jen jedno provedení - opět záleží na míře zasazení.

doba: 3 hodiny