budoucnost

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


4 brány - 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 2-1

Jaké je mé nastavení pro život? Co jsem dostal za dary? Jaké touhy mé touhy budou naplněny? Jaké překážky v životě mě čekají? Jakému neštěstí se vyhnu či nevyhnu? Jaké chtíče mě budou ovládat? Jakou lásku prožiji? Jak na tom budu finančně? Na jakou práci se soustředit, aby se mi vedlo dobře? Jaké nemoci mi hrozí? Jakým nehodám předejít mohu? Co ve svém životě zvrátit mohu, nebo čemu věnovat největší pozornost?

Doba: 72 minut

7 pečetí - 1092 kč / 54,60 €

objednací kód: 2-2

1. Pečeť - láska (Co mě čeká v této oblasti, jaká láska je mi souzena?) 2. Pečeť - práce (Čeká mě nová práce nebo postup v zaměstnání? Na co se připravit v pracovní či podnikatelské oblasti? Prostě vše, co bych měl vědět v této oblasti.) 3. Pečeť - peníze (zdroj peněz, příjmy nebo ztráty, cokoliv mě čeká v této oblasti) 4. Pečeť - zdraví (Na jakou část těla se více soustředit? Na co si dát pozor)? 5. Pečeť - domov (možné stěhování, rekonstrukce, stavba nového, zvelebení stávajícího, vše, co se týká bydlení) 6. Pečeť - štěstí (V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a co pro to udělat?) 7. Pečeť - neštěstí (Jaké překážky a v jaké oblasti mě čekají? Na co si dát pozor?)

Doba: 84 min

abeceda života - 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 2-3

Co mi bylo dáno do vínku? S jakými schopnostmi jsem přišel na tento svět? Jaký majetek mohu získat a jakým způsobem? Jaké vztahy jsou mi předurčeny? Jaké práci bych se měl věnovat? Co mám pochopit ve svém životě? Čeho se mám vyvarovat?

Doba: 42 min

andělská přítomnost - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-4

Blízká budoucnost Co je třeba uvolnit? Dlouhodobá budoucnost Co je třeba ovlivnit? Jakého uznání se mi dostane? Jakého cíle mohu dosáhnout? Jakou nabídku obdržím? Jak se ke mně budou chovat ostatní? Jak velkou sílu na to budu mít?

Doba: 54 min

budoucnost pro muže - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-5

Na co se soustředit? práce a podnikání penízky rodina láska a vztahy zdraví štěstí neštěstí a překážky

Doba: 48 min

budoucnost pro ženy - 1014 kč / 50,70 €

objednací kód: 2-6

Na co se nejvíce soustředit? láska a vztahy děti a těhotenství domov a bydlení práce a podnikání penízky zprávy a komunikace rozhodnutí a volba zdraví přátelé faleš a intriky nebezpečí překážky a neštěstí štěstí

Doba: 84 min

cesta mým životem - 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 2-7

Co na své cestě zažiji? Kudy se mám vydat, po jaké cestě? Co bych měl na své cestě dokázat? Mám dostatek sil to zvládnout? Kam na své cestě dojdu?

Doba výkladu: 30 minut

Co mohu očekávat v blízké době? - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-8

Jak se budu cítit? Co tento měsíc přinese mým financím? Co se stane zásadního v mé rodině? Jak na tom budu se zdravím? Co zažiji v oblasti lásky a partnerství? Co mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jak na tom budu s prací (podnikáním)? Jaký bude můj společenský život a úspěch?

Doba: 48 min

čtyřlístek pro štěstí - 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 2-9

Kde potkám své štěstí? Která oblast mého života potřebuje štěstí? Jaká příležitost ke štěstí se mi nabízí? Co mi brání ve štěstí? Čím přináším štěstí ostatním? Co nebo kdo potřebuje štěstí víc než já? Jakou silnou stránku nebo talent mám použít pro své štěstí?

Doba výkladu: 42 minut

hudba budoucnosti - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-10

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mi to přinese nyní nebo v budoucnu? Jak na tom budu po finanční stránce? Co pro to mohu udělat? Jakým směrem se mám vydat v pracovní oblasti? Potkám tu pravou lásku do pohody i nepohody? Jakým nemocem

je třeba se vyhnout? Co dělat pro dobrý zdravotní stav? V jakém domově budu opravdu šťastný?

Doba: 54 min

kolo osudu - 780 kč / 39 €

objednací kód: 2-11

Jaká je má duše, mysl, pocity? Jaká bude má finanční situace, zdroj příjmů? Jak co nejlépe komunikovat? Na co se soustředit ve svém domově? Jaké budu mít vztahy milostné? Jaké budou mě pracovní vztahy? Co mě čeká v oblasti práce? Jsou nějaké změny, které budu muset přijmout? Jak se nastavit na vyšší cíle a naplnění ambicí? Čemu se ve svém životě nevyhnu?

Doba: 1 hodina

kolotoč života - 1404 kč / 70,20 €

objednací kód: 2-12

Jaké je mé vnitřní já? Jak na tom budu po finanční stránce? Na co se zaměřit nejvíce? Co bych měl řešit v oblasti bydlení? Jaký čas budu mít na zábavu a využiji ho? Jak na tom budu po pracovní stránce? Jaké bude mé partnerství? Je můj sexuální život v pořádku, nebo je třeba na něm pracovat? Co mám pochopit v životě? Jakého uznání se dočkám? V čem věřit a nevěřit přátelům? Jsou mé naděje reálné? Odkud a kam směřuji? Jak se lépe rozvíjet? Jak navýšit své pracovní nasazení? Jaké myšlenky poslouchat, které povedou k dobrému nápadu? Jak zvládat změnu nálad, nebo své vnitřní nastavení? Jakým aférám a flirtům se vyhnout?

Doba: 108 min

komnaty života - 780 kč / 39 €

objednací kód: 2-13

Co vás na pozemské cestě čeká? Co vám bylo dáno do vínku v oblasti lásky? Jakou práci byste měli vykonávat? Jaké penízky jsou vám nakloněny? S jakými nemoci budete bojovat, nebo se jim lze vyhnout? Na co si dát pozor? Jaké štěstí k vám přijde a v jaké oblasti? Co pro to udělat? Jakou karmu si nesete z minulého života? Co udělat pro její uzavření?

Doba: 1 hodina

linie života - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-14

Jaká je moje osobnost, vědomá i podvědomá? Jaké dary jsem dostal do života? Jak s nimi mohu naložit? Co mě v životě brzdí? Zvolil jsem si dobrou práci, případně jakým směrem se vydat? Co mohu v životě očekávat v oblasti financí? Z čeho plyne má nespokojenost? Jak bych mohl na sobě co nejvíce zapracovat, abych došel štěstí? Co se pro mě odkrývá do budoucna, o čem bych měl vědět?

Doba: 54 min

Magie života - 1092 kč / 54,60 €

objednací kód: 2-15

hlavní téma aneb na co se nejvíce soustředit v daném období osobnost aneb jaká bude má osobnost, jak na sobě pracovat penízky aneb jak na tom budu finančně, případně jak pomoci lepšímu zisku komunikace aneb co mi brání nebo co ještě posílit v této oblasti domov aneb vyměnit, vylepšit nebo vyladit, případně co očekávat v oblasti bydlení děti a rodina aneb jaké budou vztahy, na co se nejvíce zaměřit, případně zda očekávat nějaké změny v rodině práce nebo podnikání aneb jaká práce by byla nejlepší, měnit práci, žádat o povýšení, zvolit jiný směr podnikání atd. láska aneb co očekávat v oblasti lásky, vztahů, jak pracovat na vztahu atd. magie aneb co si můžete přitáhnout do života a jakým způsobem vzdělání aneb studia, samostudia atd. kariéra aneb jak pokračovat v kariéře, případně jak ji nastavit, co pro to udělat štěstí aneb jaké štěstí k vám míří, co pro něj udělat, jak si ho udržet neštěstí a překážky, které lze očekávat a jak se jim vyhnout zdraví a nemoci, na co se na svém těle více soustředit, atd.

Doba výkladu: 84 minut

malá budoucnost - 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 2-16

Kam bude má budoucnost směřovat? Změním partnera? Budu v lásce spokojený? Je mi můj přítel nevěrný? Co mám dělat? Zůstanu v práci, nebo ji změním?

Doba: 36 min

malý výklad - 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 2-17

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká v oblasti bydlení? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví? Jaké štěstí mě potká, a jak mu jít naproti?

Doba: 42 min

Měsíční náhled - 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 2-18

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká nepříjemného, na co se soustředit? Co mě čeká příjemného, na co se těšit? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví?

Doba výkladu: 42 minut

mlžný opar - 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 2-19

Co vše musím překonat v ... (vyberte oblast, např. práce, láska ... atd.) Jak se jeví tato oblasti v současnosti? Co mě čeká do 6 měsíců v této oblasti? Budu postaven před nějaké rozhodnutí? Pokud ano, před jaké?

Doba: 30 minut

Na vlnách osudu - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-20

Co si pro mě osud přichystal pěkného v oblasti lásky? Co pro to mohu udělat? Co si pro mě osud přichystal na poli práce nebo penízků? Co pro to mohu udělat? Jdu po správné cestě životem? Měl bych na sobě něco změnit? Jak se mi povede nyní? Jak se mi povede v budoucnu?

Doba výkladu: 48 minut

náhled budoucnosti - 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 2-21

Jaká je moje osobnost? Jaké penízky a materiální věci budu mít k dispozici? Co moje myšlenky a myšlení? Jaké vztahy či nové přírůstky mohu v rodině očekávat? Jaké budou vztahy v rodině? Můj volný čas a jak ho nejlépe využít? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Co mě čeká v oblasti lásky a partnerství? Co se bude dít doma, jak na tom budu s bydlením? Co v mém životě končí? Mohu důvěřovat svým přátelům, nebo si na něco mám dát pozor? Co se má v nejbližší době má duše naučit?

Doba: 72 minut

nastavení - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-22

Co skutečně očekávám od života, třeba i to, co vnitřně cítím, ale nevím to zatím? Co skutečně mohu dostat v oblasti lásky? Co mohu získat v oblasti práce? Jakým způsobem mi jsou nastaveny finance? Co bych mohl pro změnu v životě udělat? Jaké změny bych mohl ve svém životě dovolit? Potřebuje můj život restart? Povede se mi pak lépe, než doposud?

Doba výkladu: 48 minut

nebezpečí a překážky - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-23

Jaké překážky mě na mé cestě čekají? Jakým způsobem se s nimi vypořádat? Jak je lze obejít? Jaké nebezpečí mé překážky způsobí? Jaké nebezpečí je na mě připraveno? Jaký druh nebezpečí jsem si zavinil sám, a jak se mu vyhnout? Jak docílit toho, abych si nepřidával překážky do svého života? V jakém období mám hledat moment, který způsobuje překážky nyní v mém životě? Jakým způsobem se dá pracovat na tomto období nyní, abych předešel překážkám, které se mi postavili do cesty?

Doba: 54 min

Nové začátky - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-24

Jaké předsevzetí si mám dát? Co mi tento nový počátek přinese? Co z mého života tímto novým začátkem zmizí? Co mohu pro to udělat já, aby byl nový začátek přínosný? Čeho se mám vyvarovat, abych to nepokazil? Potřebuji někoho pro zrealizování nového začátku? Budu muset něco investovat do tohoto nového začátku? Co mi tento začátek přinese pro mou lepší budoucnost?

Doba výkladu: 48 minut

novoroční výklad - 1560 kč / 78 €

objednací kód: 2-25

Výklad z tarotu keltských draků i z karet Lenormand tak trošku jinak. Nejprve se rozloží Taroty keltských draků do 4 číslic roku, a poté karty Lenormand.

Tatoty: Výklad není soustředěn na všechny oblasti života, ale jen na ty, které se vám objeví. Celkem se tedy vykládá na 4 různé oblasti. Výklad je také rozdělen na čtvrtiny roku, tedy máte se jistě na co těšit. Toto je v základním výkladu, ale tento výklad nabízí také rozšíření, tedy klady a zápory každé oblasti a také více než 4 oblasti na konci výkladu.

Lenormand: Výklad z dómů na doplnění tarotového výkladu, kde se objeví i ostatní oblasti života.

Výklad je na rok 2023, tak, jak se ukáže. Jedná se tedy o ucelený výklad na rok 2023.

Doba: 2 hodiny

nový rok - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-26

Jak se budu cítit? (pocit štěstí, optimismu, spokojenosti ...) Co rok přinese mým financím? Co se stane tento rok zásadního v mé rodině? Jak na tom budu tento rok se zdravím? Co budu tento rok zažívat ohledně lásky a partnerství? Co a jak mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jaký bude tento rok můj pracovní život? Jaký bude tento rok můj společenský život a společenský úspěch? shrnutí, jaký pro mě bude tento rok

Doba: 54 min

pětilístek - 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 2-27

Co mě čeká v oblasti lásky, jaká bude tato oblast? Na co si mám dát pozor v oblasti zdraví? Jak na tom budu po finanční stránce? Rodina a přátelé - co se u nich stane zásadního, co ovlivní i můj život? V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a jak mu jít naproti?

Doba: 30 min

pozemská cesta životem - 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 2-28

Kdo jsem, co jsem za člověka? Jaký mám úkol na tomto světě? Kam směřuji a kam bych měl dojít? Jaký je můj hlavní úkol, jaké je mé poslání? (zvolte oblast, jinak obdržíte úkol, který se ukáže) Co dělám v životě špatně? Po jaké cestě bych se měl vydat? Na co si mám dát pozor?

Doba: 42 min

projev osudu - 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 2-29

budoucnost (vyberte oblast, která vás zajím, např. láska, práce atd.) do 6 měsíců a co pro to mohu udělat budoucnost do jednoho roku a co pro ni udělat Čeho v budoucnu dosáhnu? Objeví se nabídka, kterou mám přijmout, případně jaká? Jaké překážky budu muset překonat? Budu mít k tomu dostatek sil?

Doba: 36 min

působení domova na život - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-30

Jaké bude mé uznání a sláva v životě v souvislosti s tímto bydlením? Jaké bude mé manželství a vztahy? Jak budou zde mé děti spokojené? Jak na mě budou nahlížet přátelé? Budou se ke mně rádi vracet? Jaká bude má kariéra? Jaké působení bude mít tento dům na mé zdraví? Jak zde bude spokojená má rodina?

Doba: 48 min

rekonstrukce života - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-31

Co dělám ve svém životě špatně? Jakého se držím životního programu nebo nastavení? Mohu tento program změnit? Mohu začít v oblasti práce znovu? Jaké směry se přede mnou otevřou? Mohu začít v oblasti lásky znovu? Jaké cesty se přede mnou otevřou? Jak se můj život změní, pokud projdu proměnou?

Doba: 48 min

semafor života - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-32

Co mě brzdí v mém životě? Na čem bych mohl více zapracovat? V jaké oblasti se mám zastavit, a přehodnotit svůj život? Na co jsem připraven ve svém životě? Jaké změny v životě mě čekají? Co mi přinese, pokud změním chod svého života? Mám sílu a odvahu na změnu ve svém životě, nebo mi něco brání? Jak rychle se projeví změny v mém životě, pokud na ně přistoupím?

Doba: 48 min

šťastná hvězda - 1560 kč / 78 €

objednací kód: 2-33

Tento výklad karet je speciální, vykládá se do hvězdy z 36 karet (nebo z náhledu andělů), a zaměřuje se nejen na životní cestu každého člověka, ale také na důležité oblasti života, jako je láska a partnerství, rodinné vztahy, práce a podnikání a s tím související penízky (a možná nejen s tím), zdraví, nejdůležitější karmický úkol a jiné.

Doba: 2 hodiny

šťastný čtyřlístek - 1014 kč / 50,70 €

objednací kód: 2-34

Kde dělám chybu v oblasti lásky? Proč nemohu dojít v lásce ke štěstí? Co mohu udělat, abych prožíval skutečně naplněnou lásku? Proč jsem nespokojen ve své profesi? Mohl bych změnit profesi, byl bych šťasten? Co mám udělat pro to, abych miloval svou práci nebo novou práci? Mohu získat větší množství peněz? Budu šťasten v oblasti financí? Co mohu udělat, abych byl v této oblasti spokojen? Jaký je skutečně můj zdravotní stav? Co mohu udělat pro své zdraví? Je možnost mého naprostého vyléčení? Pokud ano, jakou cestou?

Doba: 78 min

tarotový velký výklad - 1560 kč / 78 €

objednací kód: 2-35

Podíváme se na váš život měsíc po měsíci po dobu jednoho roku, také na oblasti osobnosti, penízků, práce, zdraví a jiných životních oblastí.

Doba výkladu: 2 hodiny

tarotový výklad - 780 kč / 39 €

objednací kód: 2-36

Tatorový výklad je podobný výkladu velké tabule, kdy vykládá se 13 karet, na každou oblast jedna karta. Posuzuje se nejen úkol roku, ale také láska, práce, kariéra, bydlení, zdraví a mnoho dalšího.

Doba výkladu: 1 hodina

v moci osudu - 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 2-37

Co mi osud přichystal na cestě životem, co je mým hlavním úkolem? Jak jsem nastaven na lásku? Jak jsem nastaven na práci či podnikání? Jak jsem nastaven na příchod financí? S jakými nemoci se budu muset potýkat? Jaké bydlení je pro mě nejvhodnější?

Doba: 36 min

vánočka života - 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 2-38

Jaké mám kladné vlastnosti? Jaké jsou mé záporné vlastnosti (o kterých vím či nevím)? S jakým úkolem jsem přišel na tento svět? Co mohu v životě dokázat? Jaký je můj vnitřní postoj k financím a majetku aneb jaké penízky ke mně mohou přicházet? V jakém oboru (zaměstnání, podnikání) se mi bude dařit nejvíce? Jakého partnera k sobě mohu přitáhnout, aneb pro jakého partnera jsem se narodil? V jakém obydlí budu šťastný? Čemu se vyvarovat, abych se vyhnul závažnějšímu onemocnění?

Doba: 54 min

vánoční rozložení - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-39

Jaké pro mě budou Vánoce? Co mě potěší? Jak dopadnou? Na co si mám dát pozor? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší vánoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Vánoce přinesou?

Doba výkladu: 48 minut

veletoč - 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 2-40

Jakou mám duši, jakým směrem proudí mé myšlenky a pocity? Jaké možnosti či zdroje mohu využít v oblasti penízků a finančních možností? Jak dokážu komunikovat? Jakým směrem se mám vydat v oblasti bydlení? Co láska v mém životě, potkám nějakou nebo jak jí posilovat? Jak jsem na tom po zdravotní stránce? Jaké jsou mé možnosti v pracovní oblasti? Jaké změny mě v životě čekají? Jakou dovolenou si budu moci dovolit? Jak posilovat své ambice a sebevědomí? Mohu věřit svým přátelům a známým? Jaké překážky mi vstoupí do cesty a v jaké oblasti?

Doba: 72 minut

Velký výklad 202... - 2340 kč / 117 €

objednací kód: 2-41

Velký výklad na rok (jaký si vyberete) je velice detailní výklad propojený s andělskými vhledy. Obsahuje samotný výklad, ale také vaše nastavení do života z pohledu andílků.

Obsahuje více než 15 životních oblastí, jako je domov, láska, práce, penízky, zdraví, studium, přátelství, cestování, štěstí i neštěstí, a mnoho dalších oblastí.

Rozbor obsahuje cca 10 stran A4 (v případě poslání v dárkovém balení), osobní mandalku sestavenou přímo pro vás a pro nastavení na štěstí v životě. Mandalku dostanete malovanou na lávovém kameni, nebo malovanou pasteli (dle vašeho výběru).

Pokud si necháte velký výklad poslat poštou nebo přes zásilkovnu (zdarma), obdržíte vše v kroužkové vazbě v dárkovém balení i s dárečkem, osázené polodrahokamy. Tento výklad si můžete nechat poslat také emailem.

Doba: 3 hodiny

velikonoční rozložení - 858 kč / 42,90 €

objednací kód: 2-42

Jak se mám na Velikonoce připravit Co mi zajíček přinese? Jak budu působit na ostatní? Na co si mám dát pozor? Co se mi podaří? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší velikonoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Velikonoce přinesou? Potkám někoho zajímavého? Najdu novou lásku pro život?

Doba výkladu: 66 minut

výklad problému do důsledků - 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 2-43

Jaký je základ mého problému, co ho vyvolalo, nebo co je jeho příčinou? Co bych měl vědět o současné situaci? Co se začíná dít, nebo se brzy stane? Co se nemůže podařit, na co si mám dát pozor? Co bych pro vyřešení problému mohl udělat? Čeho se nemusím bát? Co určitě nenastane? Jak vše dopadne?

Doba: 48 min

život v budoucnosti - 858 kč / 42,90 €

objednací kód: 2-44

Co bude nejdůležitější, čemu věnovat největší pozornost? Na co si dát pozor? Co mi vchází do života pěkného? Co mě čeká v lásce a vztazích? Co čekat v oblasti práce? Jaké penízky ke mně budou plynout? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Na co se připravit v oblasti domova? Jaké štěstí bude u mě? Jakou energií budu disponovat? Který léčivý kámen mi pomůže na mé cestě?

Doba: 66 min

život v mých rukách - 780 kč / 39 €

objednací kód: 2-45

Jak by měl můj život vypadat? Je někdo, kdo ovládá můj život, a já nemůžu svobodně dýchat či se svobodně rozhodnout? Jak se dostanu ze spár tohoto člověka? Co tento člověk po mně žádá? Proč mně řídí můj život? Jaký život by tento člověk měl, pokud bych se dostal z jeho spárů? Jaký život bych měl já sám, pokud bych se rozhodoval sám za sebe? Proč se omezuji, proč stále ustupuji? Co mám udělat, abych žil život podle svých představ? Jsem schopný držet svůj život ve svých rukách?

Doba výkladu: 1 hodina

život v přítomnosti - 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 2-46

Na co se mám nyní soustředit? Které oblasti (čemu) mám nyní věnovat největší pozornost? Co je příčinou mých potíží? Co na sobě změnit, aby se mi dařilo? Zvládnu to všechno, nebo budu potřebovat pomoc?

Doba: 30 min