rady andělů na březen den po dni


1. března

ZÁZRAK

Dnes očekávej zázrak a nastane. Nesnaž se spoutávat se s ničím a buď co nejvíce tomuto zázraku otevřená. Čím více se dnes otevřeš, tím více zázraků dnes pocítíš. Zavřeš-li však dnes svou duši, zázrak nenastane. Je to jen na tobě, zda přijmeš otevření své duše nebo zda proti tomuto otevření budeš bojovat. Špatné nálady dnes snaž se nahradit spokojeností. Ničeho se neboj, neboť strach dnes není podstatný. Podstatné je, bychom ti tento zázrak mohli přinést. To je náš velký úkol dnešní den, však i ty musíš nám v tom pomoci a otevřít svou duši a své velké srdce.

2. března

LÁSKA MOCNĚJŠÍ NADE VŠE

Žít v lásce a podle lásky. Nevidíš nás a přesto tvou lásku k nám cítíme. Vyjadřuješ jí všude kolem, vyjadřuješ jí těm, kteří jsou poblíž tebe, a přesto, i tyto duše hlídáme a jsme jejich součástí. Stejně jako jsme tvou součástí a ve tvé blízkosti. Říci miluji, a nežít podle svých slov, je stejné jako nemilovat. Každý člověk má své chyby, ale to neznamená, že si nezaslouží naší lásku. Milujeme všechny bez rozdílu, s jejich chybami, s jejich kladnými stránkami. Podívej se na lásku našima očima a uvidíš nás. Poznáš skutečnou lásku, kterou kol tebe rozprostíráme, poznáš, co je to žít v lásce. Dnes je pro tě láska mnohem mocnější, než cokoliv jiného. Pamatuj na naše slova a nešťastná nebudeš.

3. března

PŘIJMI TO, CO PŘICHÁZÍ

Obklopujeme tě svou láskou a vedeme tě vstříc novému, krásnému životu. To neznamená, že bys měla opouštět starý život, jen ho povýšit do nových úrovní. Pracuj dnes sama na sobě, přijmi to, co nyní přichází, protože vše přichází pro tvé dobro. Nastav se na klid a harmonii. Nech proudit kolem sebe vše, co přichází, a nech to prostupovat vnitřkem tvého srdce. Nebraň se tomu, ubránit se stejně nemůžeš. Jen zastavíš to, co nyní blíží se k tobě.

4. března

PROMARNĚNÝ ČAS

Jednat zbrkle nemá příliš cenu, pokud nepocítíš naše vedení. Také dlouho otálet a odkládat věci na později nemá příliš velký význam. Vše je to promarněný čas. Čas, který můžeš využít jiným způsobem. Lidský čas utíká jak voda, tak proč nežít životem, jaký sis vysnila a udělat to, co udělat máš? Každý den, promarněný den, je zbytečné plýtvání času. Tvá duše ví, co by ráda, tvá duše zná tvá přání, neboť jsou to přání tvé duše, bys byla skutečně šťastná. Proto udělej vše, co je neodkladné, by tě to dále nezatěžovalo. Nemarni svůj čas, ale snaž se ho využít podle přání své duše.

5. března

SEBEPOZNÁNÍ

Dnes se zamysli sama nad sebou. Skutečně se znáš velice dobře? Víš, jak zareaguješ v určitých situacích, pokud nastanou? Jak pak chceš znáš ostatní a porozumět jim, když sama v sobě se občas nevyznáš? Máš svá přání, ale skutečná podstata tkví v tobě. Ve tvém životě a ve tvém chování. Musíš vědět a znát, kam jdeš a kam míříš ve svém životě, co děláš a co chceš udělat ke svému štěstí. Postůj a podívej se do svého nitra, podívej se do sebe. Nalezneš tam mnoho dobrého, ale také toho, co ve svém nitru nechceš. Posaď se dnes a napiš si vše, co v sobě ukrýváš. Negativní vlastnosti pokus se dnes nahradit pozitivními. Je třeba, bys na sobě pracovala, neboť pak dosáhneš na vše, po čem tak dlouho toužíš.

6. března

JEDINÁ MYŠLENKA KE ŠTĚSTÍ

Jen jedna jediná myšlenka, pronesená dnes, přinese ti štěstí či neštěstí v dalších dnech. Jaká je to myšlenka? Co by sis přála ze všeho nejvíce? Jediná tvá pozitivní myšlenka přivede ti do života lásku, radost, štěstí, úspěch i zdraví. Přemýšlej dobře, jakou myšlenku k nám dnes vyšleš. Tvá myšlenka měla by být laskavá, zajdi v ní co nejvíce do detailů, ale tak, by ses v této myšlence neztratila. Štěstí máš na dosah, tak proč ho nepodpořit právě jednou jedinou myšlenkou? Nepřemýšlej nad ní dlouho, objeví se z tvého srdce.

7. března

HARMONIE V SOBĚ SAMÉ

Tvá duše je rozpolcená, neboť hledáš harmonii a mír všude, jen ne v sobě samé. Snažíš se o to, ale samotná snaha nestačí. Začni dnes maličkostmi, které tě potěší. Dnes chceme vidět tvůj úsměv, slyšet tvůj smích. Dosti bylo starostí o jiné, i ty si zasloužíš být hýčkána a prožít harmonický den, a nejen jeden den. Proto si dopřej nějakou maličkost, která tě potěší, začni den s péčí sama o sebe. Odpočiň si a hýčkej se. Není dnes nic důležitějšího, než ty sama. Abys mohla vytvářet harmonii, musíš ji sama mít ve své duši.

8. března

ROZDÁVEJ SMÍCH A LÁSKU

Narodila ses, bys rozdávala radost ostatním lidem. Proto se soustřeď na své dobro, které uvnitř sebe ukrýváš, a neváhej ho darovat ostatním. Jsi moudrým člověkem pro mnoho lidí, mnoho lidí rádo by čerpalo z tvého světla a moudrosti. Zapomeň na konflikty, které dnes nic řešit nebudou. Zapomeň na kritiku, neboť není nic, co bys dnes učinila špatně. Jsi jen ty a my. Posílej svou moudrost, která z tebe vyzařuje, ať i ostatní lidé prozřou a začnou se chovat ve jménu lásky. I těmto lidem můžeš ty sama ukázat cestu, i tito lidé mohou být příjemní a šťastní ve tvé blízkosti.. Ukaž jim proto svou cestu.

9. března

PŘÍJÍMÁNÍ LÁSKY

Dnes obklopíme tě velkou silou lásky, by všichni, kdož se ve tvé blízkosti ocitnou, tuto lásku byli schopni ti projevit, či jiným způsobem věnovat. Pamatuj, co dnes ostatním dáš, jak se po ránu nastavíš, to také budeš po celý den přijímat. Neztrať svou odvahu, pokud není láska opětována. Jen se ještě více otevři, by mohla tvá láska proudit a přitahovat další lásku. By prozřela srdce lidí, na kterých ti záleží, ještě více, a byli schopni velké lásky bez všech podmínek.

10. března

UŽÍVEJ VŠE, CO TI PŘINÁŠÍME

Proč bys nemohla využít vše, co jsme pro tebe dnes připravili? Proč bys nemohla být zrovna v tento den nejšťastnější? Vše je možné, však máme pro tebe dnes připraveno mnoho darů, stačí jen nastavit svou dlaň. Stejně, jako vodu v kohoutku musíš otočit, by ses mohla osvěžit, a bez tohoto tvého úkonu netekla by a nedala by ti osvěžení, stejně tak musíš otevřít své srdce a osvěžit se naším darem, který není dnes jediný. Dnes dostaneš vše, co si zasloužíš. Tak, jak ses chovala k sobě samé, jak ses chovala k ostatním, to vše bude nyní odměněno. Miluj sebe a budeš milovat nás, miluj ostatní, a budeš milovat nás. Proč tedy dnes nepřipravit těm, které máš ráda, zvláštní překvapení a nevnímat jejich radost?

11. března

NEBOJUJ PROTI OSUDU

Vše dobré, co je ti předurčeno, stane se tak. Proč dnes měla bys bojovat proti tomu, co se ti nelíbí? Vše negativní je jako zlá nemoc, která nechce odejít. Čím víc na ní myslíš, tím více se roztahuje a nechce odejít. Jakmile ji však přijmeš, v tu chvíli odchází. Chybí jí tvůj boj proti ní. Stejné je to s tvým osudem. Přijmi dnes vše bez rozdílu, a uvidíš, jak tvůj dnešní den krásně skončí. Nemrač se na sebe ani na ostatní, přejeme si jen tvé největší dobro, a to ti také dnes přinášíme. Dovol nám tedy vstoupit a pobýt v tvé blízkosti. Nic víc dnes po tobě nežádáme.

12. března

ZRCADLO DUŠE

Nepochybuj o sobě, neboť jsi tak krásná, jako my. Tvá duše je krásná, ty jsi krásná, není na tobě špetka ošklivosti. Také ostatní vidí na tobě jen to, co jim skutečně ukážeš. Ukážeš-li jim své nedostatky, pak uvidí pouze tvé nedostatky. Ukáže se jim však v plné své vnitřní kráse, nebude nic, co by na tobě kritizovali. Dnes se tedy na sebe podívej, podívej se na krásnou, inteligentní bytost, kterou v sobě máš a ukaž tuto bytost také všem ostatním kolem sebe. Nepřipouštěj si své nedostatky, neboť žádné nedostatky nemáš. To jen rozum tyto nedostatky si vytváří. To je tvůj úkol na dnešní den.

13. března

ŽIVOTNÍ SÍLA

Máš v sobě přesně tolik síly, kolik chceš mít. Pracuj dnes na své mysli, posiluj jí, neboť vše, co jde přes překážky, nakonec dojde pozitivní změny a lepšího života. Tak, jako miminko musí překonat překážku lůna, by mohlo přijít na svět, tak i překážky, které se dnes objeví, jsou nutné k tvé obnově a získání větší životní síly. Dnes ráno jsi to miminko, které probudilo se v lůnu a touží vidět svět, skutečný svět plný lásky. Stejně jako to miminko můžeš mít obavy z neznámého, ale přesto je třeba posunout se dál. Zabránit změnám je jako uvíznout v hoře času, pustit změny do svého života je jako plout na klidném moři. Jakou cestu si dnes vybereš? Přijmeš překážky jako start do láskyplného světa, nebo zůstaneš stát v jistotě a uvízneš? Volba je jen na tobě.

14. března

NÁKAZA A LÉK

Máš dnes v rukách velkou moc. Moc přeměnit svět k obrazu svému, žít šťastným a spokojeným životem. Využiješ této moci? Budeš dnes poslouchat negativní zprávy z okolí, z televize a rozhlasu, staneš se součástí této nákazy, nebo spíše lékem pro svůj další život? Tvůj život může se vyléčit jako mávnutím proutku, může být harmonický, láskyplný, milující. Nebo může být pochmurný a nevyléčitelný. Vím, co si vybereš. Odhodíš svůj strach a staneš se lékem svého života. Zázračným lékem, neboť zahodíš svůj strach a vše negativní změníš na pozitivní. Není to lehký den, není lehké být pozitivní v negativním světě, ale i v tomto světě je místo na skutečnou lásku a skutečné štěstí. Proto si nenech dnes nikým a ničím svou dobrou náladu zkazit.

15. března

POZITIVNÍ NÁLADA

Dnes máme pro tebe velice lehký úkol. Buď s námi a raduj se s námi. Zachovej si pozitivní náladu za všech okolností. Děl se s námi o své štěstí, o své myšlenky. Jsme s tebou při běžných věcech, které dnes vykonáš, stejně jako je vykonáváš každý jiný den. Pomůžeme ti jít bez obtíží po tvé cestě za štěstím. Tajemství čeká na tvé odhalení, ale proč odhalovat něco, co má zůstat skryto? Vše, co je potřebné pro tebe a tvou rodinu, dozvíš se v pravý čas. Zůstaň s námi, a my tě budeme opatrovat, by pozitivní náladu měla jsi každý další den. Nic nemůže zastavit splnění tvých přání, pokud si s námi budeš hrát. Máš v sobě malé dítě, které nebaví soustředit se jen na povinnosti, všední život, ale chtělo by zažít něco opravdu krásného, nového. Hrej si tedy s námi dnes.

16. března

SOUTĚŽIVOST

Chceš být nejlepší a dnes se ti toto přání splní. Soutěžíš s ostatními neuvědomujíc si, že jde jen o soutěž. O to, kdo vyhraje, kdo bude nakonec vítězem. Tvým dnešním úkolem je být nejlepší a přesto nevyhrát. Nač dohady, nač se bít za své štěstí, když to dnes máš na své straně. Nezáleží na tom, kdo je nejlepší, protože ty jsi nejlepší, i když prohráváš. Prohra stává se výhrou, neboť jsi součástí své rodiny, do které patříš, a vyhráváte všichni. Vyhráváte lásku a porozumění, právě dnes, tak nebojuj v tento den sama se sebou. Oddej se krásným okamžikům, které právě nadcházejí. Započni den oddáváním se své vlastní spokojenosti, a uvidíš, že i ostatní tuto spokojenost budou mít dnes na své straně. Nic není tak stresující, jako pocit vlastní nedostatečnosti.

17. března

ROZVOJ

Rozvíjej se dnes, jako malé poupátko, rozvíjej svou moudrost i své znalosti, neboť nic není dnes důležitější, než obohacení vlastní duše. Co bys chtěla právě dnes dokázat? Je něco, co bychom ti mohli splnit či ti v něčem pomoci? Týká se tvé přání tvého vlastního rozvoje? Najdi takové přání a uvidíš, že splníš si ho nakonec sama, svým studiem své vlastní duše. Neboť tvá duše touží po rozvoji, touží se zdokonalovat, touží růst a kvést. Věnuj se proto dnes svému vlastnímu rozvoji. Někdy udělujeme ti lekce, které se ti nelíbí. Avšak stejně, jako malé dítě musí vyzkoušet vše, tak i ty chceš vyzkoušet to, co tě láká. Sedni si a znázorni svou vlastní duši. Jakou má barvu? Jak bys ji namalovala?

18. března

ODEVZDEJ NÁM SVÉ OBAVY

Proč se trápit, když mi ti můžeme pomoci a tvé obavy rozptýlit? Proč se zabývat něčím, co ti způsobuje vrásky, když můžeš mít pleť jemnou a zdravou, nezasaženou starostmi? Dnes odevzdej nám všechny své obavy, neboť obavy vedou ke strachu a strach vede do propasti bezmocnosti. Soustřeď se dnes na to, z čeho obavy plynou, na to, kde se tvé obavy vzali, a odevzdej nám je beze zbytku. Toužíme dnes po tom, abys byla šťastná a nic tě netrápilo. Neboť trápení není součástí tvého života, je to stav, kterému jsi dovolila vstoupit. Proto dnes netrap se ničím a spolehni se na naší pomoc.

19. března

ODKRYJ SVÁ TAJEMSTVÍ

Je na čase, bys byla čitelná pro všechny, komu na tobě záleží. Neboť i tvé starosti zmizí, jakmile je nebudeš držet v sobě a podělíš se o ně s těmi, kteří tě milují. I my tě moc milujeme. Víme o tobě vše, a přesto jsme moc rádi, když sdělíš nám svá trápení. Tak je od tebe lépe můžeme odejmout. Nepospíchej za tím, co může počkat, ale řeš to, co k řešení je právě v této chvíli. Neboť dnes je den zúčtování, proto otevři se ostatním a oni se otevřou tobě.

20. března

DVEŘE DO BUDOUCNOSTI

Otevírají se ti nyní dveře do krásné budoucnosti a ty stojíš před nimi. Zhodnoť svůj dosavadní život, ponech v něm to, co funguje a rozluč se s tím, co již nefunguje. Neboť do těchto dveří vstoupíš pouze s čistou myslí, s čistým srdcem. Neboj se otevřít tyto dveře dokořán, není nic, čeho by ses měla bát. Čeká na tebe to, na co jsi připravená. A připravená jsi na vše krásné. Snažíš se na sobě pracovat, snažíš se, aby tvůj život byl příjemným proplutím. Nechceš plavat proti proudu, ale toužíš se vznést až do oblak. Proto vstup bez váhání do těchto dveří a neboj se, my tě zachytíme. Nesmíš si s sebou však nést žádná trápení ani starosti. Je čas je nyní vyřešit. Jednou pro vždy.

21. března

PROBUĎ SE

Je na čase se probudit ze svého současného života. Co ti na něm vadí? Co bys chtěla změnit? Jakmile si tyto věci uvědomíš, mohou zmizet ze tvého života, mohou být nahrazeny tím, co skutečně ve svém životě chceš. My tě nikdy nezradíme ani neopustíme. Ale je tomu tak skutečně ve tvém vlastním okolí? Mnoho lidí dívá se na tebe jinak, než by mělo. Mnoho lidí chce přetvořit tě k obrazu svému. Dovolíš jim to? Nebo zůstaneš sama sebou, zůstaneš taková, jaká skutečně jsi? Dnes je rozhodnutí jen na tobě, komu dovolíš, by tě na tvé cestě doprovázel a kdo si tuto poctu nezaslouží.

22. března

POSTAV SE ZA SPRÁVNOU VĚC

Touha vykonat něco správného je pouze touhou, pokud nenajdeš odvahu to udělat. Je mnoho bezpráví, je mnoho věcí, které mohla bys změnit právě dnes. Stačí jen postavit se za správnou věc a nic neodkládat. Vždyť toto vede tě tvou cestou stále dále, i když pokušení být zticha je tak velké. Je to jen vnitřní strach, aby nebylo nakonec ublíženo tobě, aby sis nenaběhla nebo co víc, aby se celá záležitost neotočila proti tobě. Dokážeš to dnes? Dokážeš se postavit za něco, co se ti nelíbí?

23. března

MYŠLENKY NA HOJNOST

Můžeš mít peněz, kolik jen budeš chtít. Ctnost být chudým není ctností, ale omezením. My, andělé, přejeme si, by se ti dařilo natolik, bys nemusela dívat se na krásné věci, které by mohly patřit tobě. Je to o myšlence, je to o tom, bys dokázala vyslovit, co by sis přála. Téměř vše se dá koupit, a my ti tuto hojnost chceme dopřát. Proto dnes soustřeď se na to, kolik by ti stačilo k tomu, by sis mohla dovolit koupit to, po čem toužíš. Jen pouhá myšlenka znásobí počet financí, proto neostýchej se a tuto myšlenku právě dnes vyslov, bychom na ní mohli začít pracovat.

24. března

STANOV SI CÍL

Není moudré dívat se daleko do budoucnosti, pokud žiješ teď a tady. Dalekosáhlé plány se většinou nevyplní, ale zvolený cíl dává prostor času, by mohl se rozpohybovat mnohem více. Stanov si dnes svůj velký cíl, však máš v hlavě mnoho přání. Jedno z nich vyber a pak se pokus vypustit to z hlavy, abychom mohli tok času urychlit a posunout tě blíž tvému cíli. Stanov si proto svůj cíl a neboj se vyslovit to, co zdá se nyní nesplnitelné. Vše se dá uskutečnit, pokud znáš svou cestu, a tu poznáš ve chvíli, kdy svůj cíl si stanovíš.

25. března

PŘICHÁZEJÍCÍ KLID

Klid nyní vložíme do tvé duše, neboť láska se probouzí a chce vyjít na světlo. Tato láska léčí staré rány, hojí vše, co v lásce nebylo tak, jak by mělo být. Nastav nám tedy svou duši, bychom do ní mohli tento klid vložit co nejhlouběji, bys byla obklopená láskou, čistou a harmonickou, láskou bez podmínek a neutuchající. Nehledej již klíč ke klidu, nehledej klíč k lásce, neboť nic z toho nenajdeš. Láska je jako déšť, který přijde ve chvíli, kdy zem potřebuje vláhu, stejně jako láska se rozroste a zesílí, když má přijít tento čas.

26. března

ŽIVOT V POHYBU

Dnes nastal čas, abys postoupila výše, než jsi sestávala doposud. Ničeho se neboj a jdi svému štěstí naproti. Však život je změna, je tedy třeba něco ve svém životě nyní změnit, něco vyvýšit. V něčem postoupit. Neboť denní starosti ubírají ti na tvé kráse, vnitřní kráse, a je třeba s tím opět něco udělat. Je třeba právě dnes začít více žít, plánovat, starat se o ostatní, ale hlavně o sebe. Je čas...

27. března

VNITŘNÍ STABILITA

Utiš se a naslouchej. Buď dnes sama s sebou, dáváme ti klid do tvého srdce i duše. Tento klid bude dnes prostupovat tvou duši a naladí tě na správné hodnoty, které ve svém životě tolik potřebuješ. Vnitřní stabilitu nemusíš hledat, tu máš uvnitř sebe, jen je zapotřebí nenechat se strhnout proudem vášní a nervozity. Tuto vnitřní stabilitu nemůže nikdo překazit, pokud se rozhodneš ji pocítit. Jen ty máš tu moc tuto stabilitu dnes narušit. Je to tvá ochrana proti všemu zlému, proti nebezpečí a tvé zranitelnosti.

28. března

JSME STÁLE S TEBOU

Nehledej již odpovědi na své otázky, ztiš se a odpovědi nalezneš sama v sobě. Stačí ti k tomu jediné, zklidnit svou mysl a zaposlouchat se do našeho vedení. Vedeme tě po správné cestě, jen občas zvolíš cestu jinou a neposloucháš. Máš svou vlastní hlavu, ale nakonec dostaneš se zpět na cestu, po které tě vedeme. Nebojuj již sama se sebou, najdi si klidné místo a zaposlouchej se. Jsme v tvém srdci, jsme v tvém nitru. Veškeré odpovědi nalezneš uvnitř sebe. Dopřej si chvíli času a poslouchej.

29. března

PROSTÝ ŽIVOT

Prostý život dovede tě k bohatství. Nejen finanční, ale ve všech oblastech. Plně vnímej všechny krásy, které se ti otevírají, však nesnaž se některou z nich vlastnit. Neboť nic, co doma máš, není tvým majetkem. Možná teď budeš odporovat, ale vše máš jen půjčené, až do doby, kdy splní to svůj účel u tebe doma. Věci, které rozbijí se, a nejdou již opravit, vyhodíš, tedy odevzdáš je zase dále, tam, kam patří, kam jít mají. Oprosti se od věcí a zažiješ něco nečekaného. Stejně jako čas je jen půjčený, také všechny věci jsou jen půjčené, jsou jen na krátkou či dlouhou chvíli.

30. března

NÁHODY NEEXISTUJÍ

Jsi součástí velkého celku, jsi Boží dítě. Vše, co se ti děje, je předem předurčeno. Nic není náhoda. Jsi součástí Božího plánu a právě dnes přihodí se ti mnohé nečekané, pokud to skutečně tak ve svém nitru chceš. Nestane se nic, pokud to nedovolíš. Pokud zůstaneš Božím dítětem, pokud uvěříš, že jsi pod velkou ochranou a nebudeš se zabývat myšlenkami, které tě jen uvádějí v chaos. Rozhodnutí je jen na tobě. Pamatuj, my jsme s tebou, abys i ty byla šťastná. To je náš velký úkol, dnes, stejně jako po zbytek tvých dnů.

31. března

HLEDEJ NEPOZNANÉ

Tvůj život plyne jako voda, která je ukrytá na dně velké přehrady. Každý den přelévá se z místa na místo, ale to, co čeká za hranicemi této přehrady, nevidí. Neboť nehledá. Dnes je čas pohlédnout do svého nitra a rozhodnout se. Zda budeš zůstávat v tomto světě, který dobře znáš, nebo zda riskneš malé dobrodružství a vyhledáš nepoznané. Stačí jen vystoupit za obzor a rozhlédnout se. Nevíš, co tě může čekat, ale tato nabídka je lákavá. Udělej dnes něco, co jsi nikdy neudělala, nebo dlouho neudělala. Neboj se probudit své vnitřní dítě uvnitř sebe.