brána do podsvětí


Noc, kdy tato brána zůstává otevřená, připadá letos ze sedmého na osmého listopadu. Na tento den připadá také Nov ve Štíru, prazvláštní to náhoda, neboť štír je symbolem smrti i znovuzrození.

Duchové v tuto noc, a nejen duchové, začínají se této noci zjevovat i lidem, kteří nejsou citliví na jejich energii. Duchové a démoni jsou nám tedy mnohem blíže, a práce andělů je mnohem náročnější, právě o této noci.

Brána do podsvětí dá se najít na různých místech naší zeměkoule, ale také poblíž hřbitovů a míst, kde lidé přišli násilně o život. Většinou tato místa vzbuzují klid a mystično, ale nenechte se mýlit, zdání klame.

Tuto noc není radno zahrávat si s temnými silami, neboť i naše těla jsou velice oslabená. Nejen naše těla, ale také naše životní síla ubývá a je třeba ji načerpat. Temné síly naopak mají tu moc nás o tuto životní sílu připravit, a pak naše těla slábnou, cítíme se vyčerpaní, mohou se objevit nejen chřipkové příznaky.

Andělé naproti tomu, pokud jsou o to požádáni, chrání nás mnohem více, opatrují naší duši, ale pokud požádáme druhou stranu, o tuto ochranu přicházíme. Nejhorším démonským princem je v tuto noc Levi, který splní vám jakékoliv přání v tuto noc, ale odnese si to nejcennější, co máte. Proto vyhněte se vyslovení jeho jména, záměrně neuvádím jeho celé jméno, včetně oslovení, aby vás to nepokoušelo.

Rozhodně v tuto noc nepokoušejte duchy a nehrajte si s quijou. Tato tabulka je nebezpečná vždy, tuto noc však obzvláště.

Na ochranu v tuto noc volte bílou nebo fialovou svíčku, svíčky jiných barev nechte na jiný den.