andělské poselství na květen


Láskyplný čas nadchází, proto je dobré věnovat se právě lásce a všemu, co je s láskou spojené.

Láska k vám, lidem, nepřichází sama od sebe, dostáváte ji jako dar, který můžete, ale nemusíte přijmout.

Lásky plné energie se rozprostírají kolem každého z vás. Kdo v srdci lásku ukrývá, ten lásky bude mít mnoho, kdo však je zvyklý jen brát a nic nedávat, tomu se láska i v tomto měsíci vyhýbat bude.

S láskou začněte sami u sebe. Podívejte se na sebe, jako byste se na sebe dívali cizíma očima. Jací jste uvnitř? Jaké jsou vaše kladné a záporné stránky? Nebylo by dobré začít na záporných stránkách pracovat? Dokázali byste žít s člověkem, jako jste vy sami, dokázali byste ho milovat? To jsou otázky, které si právě v tento čas žádají odpovědi.

Možná se mnoho vztekáte, možná mnoho žárlíte, možná si příliš nevěříte, možná se upínáte k něčemu, co nikdy nepřijde. Těch možná bychom našli tisíce. A nyní upřímně, ruku na srdce, dokázali byste se stejným člověkem žít, milovat ho? Trpět vše, co děláte sami ostatním?

Narodili jste se do páru, proto hledáte lásku, hledáte člověka sobě rovného. Ale skutečně byste sobě rovného člověka, se stejnými vlastnostmi, strpěli vedle sebe?

Ne všichni jste tací. Někteří z vás mají v sobě mnoho dobrých vlastností, a přesto hledají stále toho pravého člověka pro lásku. Možná jste jen příliš hodní, a mnoho partnerů zneužívá vaší dobroty. I v lásce je důležité umět vytáhnout drápky.

Vztah lidský, lidská láska, to je kompromis. Jednou ustoupíte vy, jednou váš partner nebo partnerka. Vztah by měl být o podpoře. Ruku na srdce, kdo z vás podsouvá své názory ostatním? Kdo z vás jde si za svým, a přání ostatních ho příliš nezajímá? Kdo z vás udělá pro partnera vše, ale pro sebe vůbec nic?

Nad tímto vším zamyslete se právě nyní, v tento čas, v láskou zalitém měsíci květnu. Zamyslete se, podívejte se do hloubi své duše a zkuste napravit to, co ve vás je nezdravé, co překáží krásnému vztahu. Pokud to dokážete, cesta zavede vás za tím pravým partnerem nebo partnerkou.

Přejeme vám mnoho štěstí při zkoumání své vlastní duše, i při cestě za skutečnou láskou, bez podmínek a bez očekávání.

S láskou Achnatiel, Nefritiel a Amor