andělská zimní očista


S napětím někteří očekáváte zimní období, a s ním vše krásné a nové.

Nová energie vplouvá pomalu k vám a vy začínáte cítit její účinky. Můžete se cítit zmateni, nebo okouzleni.

My, Andělé, toužíme pročistit vaše noc za nocí, a vy přijímáte strachy a bloky, byste byli připraveni přijímat to, co k vám přichází.

Plyne den za dnem, noc za nocí, a vy ji přijímáte. Někdy berete vše jako samozřejmost, pojďte se tedy zastavit a přemýšlet o svém životě.

Ráno se probouzíte, a nepřemýšlíte nad novým ránem. Možná přemýšlíte o celém dni, ale kdo z vás poděkuje za dary, které dostáváte?

Zkuste se zamyslet nad svým životem, co dostáváte, a co naopak dáváte.

Každé ráno začíná svítáním. Probouzíte se a slyšíte zpěv ptáků, vítr si hraje s listy stromů, jdete do práce, ať už s chutí nebo nechutí. Vše toto je dar pro vás - můžete cítit vítr, slyšet ptáčky, máte práci. Je to snad málo? Kolik lidí by vroucně děkovalo za tyto dary, kolik lidí by toto vše vyměnilo za vše, co mají! Ale vy to dostáváte, a nevážíte si toho. Jednoho dne nebude svítání, neuslyšíte zpívat a švitořit ta krásná Boží opeřená stvoření - a pak vám to začne chybět. Stejně jako vám chybí tekoucí vody, pokud neteče, instinktivně jdete, spláchnete za sebou, nebo si natočíte vodu po ránu na kávu, ale nyní tomu tak není.

Proto musíte začít u sebe. Chcete-li mít u sebe krásnou energii, musíte si vážit především sami sebe.

Strachy, které si hýčkáte, velice rychle se naplňují. Požádejte nás tedy, anděly lásky, neboť tyto strachy sejmeme z vás, neboť naše láska je čistá a dokážeme vám pomoci. Lidská láska také může být čistá, pokud to tak skutečně chcete. Někdy toužíte po lásce, abyste nebyli sami. Tím se vám lásce jen vzdaluje. V lásce neměli byste přemýšlet, co chcete vy, ale co chce ten, koho milujete. To je klíč k návratu lásky do vašeho života, tím si přitáhnete lásku skutečně čistou a bezpodmínečnou, jakou zažívá vaše mysl. Nechceme se vám zalíbit, milujeme vás takové, jací skutečně jste, a pokud ucítíte naší lásku, milujete nás také, stejnou láskou. Tak je to i s láskou ve vašich životech. Pokud jste schopni skutečně milovat, aniž byste lásku od druhého očekávali, pak ji dostanete, a možná větší, než si umíte představit. Jen tak si jí dokážete skutečně vážit. Přichází, když ji čekáte nejméně.

Proto nyní, v této době, čistíme vaše strachy a bloky, byste byli skutečně šťastni. Od vás chceme jen jediné - soustřeďte se na lásku, kterou máte ve vašich srdcích, a my vám za odměnu pošleme to, co si zasloužíte, ať je to láska nebo cokoliv jiného. Otevíráme dveře lásky dokořán, s čistým srdcem do nich můžete vstoupit a prožívat vše krásné.