andělé a nemoci


Jsou nemoci, které nám mohou pomoci andílci vyléčit, jsou však nemoci, které vyléčit nemohou, i kdyby stokrát chtěli.

Nejprve začneme nemoci, které vyléčit nemohou. Jsou to především nemoci vrozené. Postižení dostáváme ze dvou důvodů, buď nám byla dána za trest, nebo proto, aby se postižení stalo naší devízou, silnou zbraní. Nemocní lidé jsou na sebe více přísní, a také chtějí mnohem více dokázat, než lidé zdraví. Možná je to tím, že handicap nechtějí dát najevo, nebo chce jen ostatním dát vědět, že nechtějí být litováni, že mohou být stejně úspěšní jako oni. Proto také nelze vrozené nemoci léčit, žádným způsobem. Jsou nám ku pomoci, i když jsou někdy na obtíž.

Další nemoci, které nelze léčit, jsou nemoci, které jsme si zasloužili. Možná mi nyní budete oponovat, že jste si některé nemoci nezasloužili, ale vězte, že ano. Jsou to skutky, které nebyly správné, naše nastavení... Vším tímto si nemoci po sedmi letech přisuzujeme sami.

Také nemoci, na které nás andílci upozorňují, a my je neposloucháme, nakonec přijdou do našeho života. A ty nadělají v našem těle hodně velkou paseku. Pak je lze buď přijmout, naučit se s nimi žít, nebo je odmítat, ale vyjde to nastejno, neboť stejně zůstanou s námi. I kdyby se člověk uzdravil, nemoc se časem vrátí.

Pak jsou nemoci, se kterými nám andílci pomoci mohou, které nezasloužili jsme si, přišly do našeho života, aniž bychom si je zasloužili, dají se léčit, a s těmi nám andílci pomoci mohou.